Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés nélkül is szükség van...

Edzés nélkül is szükség van napi 2 Scitec Mega Daily One Plus-ra?

Figyelt kérdés

Hamarosan külföldre utazom 2,5 hétre, ahol sajnos nem lesz túl sok lehetőségem edzeni. Jelenleg heti 4-5-ször járok edzőterembe, plusz 6-7x kardiózok egy héten (szálkásítok éppen). Mivel arra sem lesz lehetősgem, hogy csak egészséges alacsony CH-s magas fehérjetartalmú ételeket egyek, vettem HCA-Chitosan tablettát (magas CH-s étkezések előtt 2 tabletta), illetve továbbra is szedni fogom a Revex-16-ot (reggeli előtt 2, ebéd előtt 1 tabletta - elég?), emellé még a Mega Daily One Plus-t, ebből napi 1-et szednék. Ez így kevés?

Illetve viszek magammal fehérjét, hogy a napi fehérjeadagom azért meglegyen, de mivel edzeni nem fogok (maximum kora reggel fél óra, saját testsúllyal, illetve a terv szerint regeteget fogok gyalogolni). Eddig sikerült 1,5-2 kg zsírtól megszabadulnom, de nem örülnék neki, ha ezalatt a 2,5 hét alatt visszajönne az egész (vagy több). Tud valaki tanácsot adni? Eléggé parázok emiatt, pedig igazából tudom, hogy nem kellene, mert ha visszajövök ugyanúgy folytatom majd az edzéseket, de akkor is. :D


Köszi előre is!


22/L



2016. júl. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem olvatam el de alapbol kene szednie szeritem mindenkinek mert nem viszik be a kello vitaminokat szival szedd nyugodtan
2016. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Klanwarrior ***** válasza:

Szedj kettőt a Mega Daily One-ból nyugodtan!

De 2,5 hét alatt nem dől össze a világ, nem fogsz 2 kilót hízni szerintem, ha egy picit is odafigyelsz, főleg, ha van reggel fél órád edzeni :)

2016. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!