Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül egy személyi edző?

Judit2310 kérdése:

Mennyibe kerül egy személyi edző?

Figyelt kérdés
A történetem az hogy én egy mozgáskorlátozott nő vagyok,viszont azon szerencsések közé tartozom akik egy járókeret segítségével teljesen önállóak tudnak lenni.Az utóbbi időben viszont személyes okok révén nem volt lehetőségem mozgásfejlesztésre ezért fel szaladt rám az ilyen esetekben várható felesleg.70 kg vagyok a magam 160 cm-vel és gondolom sejtitek hogy bár ez még nem a világ vége,már nem fest túl jól a dolog.Szeptemberben költözöm Pestre és érdekelne hogy az ottani viszonylatok szerint,mennyibe kerül egy személyi edző. Várom válaszaitok,Köszönöm,Judit.
2016. júl. 25. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak itteni, szabolcsi árat tudok neked mondani, itt 1 edzés 2000 Forint és ez nem a Cutlerben, tehát csak egy kicsi terem, ahol van pár gép, meg ami kell.
2016. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2000 körül kezdődik és a csillagos ég a felső határ.
2016. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
2000-4000 az átlag, de vannak drágábbak.
2016. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!