Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 2/tskg fehérjével,1/tskg...

Ha 2/tskg fehérjével,1/tskg zsírral és 7/tskg szénhidráttal jön lassan a tömeg, kb havi 0,75-1 kg, akkor Ectomorph testalkatom van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 10:39
 1/5 Klanwarrior ***** válasza:
Annyi, hogy gyors az anyagcseréd.
2016. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen gyors az anyagcsere. Ez a besroloas hulyeseg. Ki talalta am ki? Nagy hulye volt -.-"
2016. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, én könnyen hízó típus vagyok, ha nem figyelek a kajára, 2 hónap alatt simán felszedek 10 kilót (volt már rá példa :D). Jelenleg nehéz fizikai munkát végzek, emellett napi 1 órát sportolok, a napi kajám makrók szerint kb: 170g fehérje,600 körüli ch és 50-60g zsír hétköznap, hétvégén elég 300ch is. Akkor most én a munka miatt ektomorf lettem endoból?
2016. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte egész életemben túlsúlyos voltam, ha be kéne sorolni, endo-mezot mondanék, mert ektó az tuti nem vagyok, de tömegelni 4-5 g/nettó ttkg zsírral fogok, különben fogynék, már az előzetes becsléseim szerint (végre megy a szálkásítás, van mihez viszonyítani, szerintem nem rossz becslés). S még nem is mozgok sokat, mindössze napi 2 óra gyaloglás s heti 2 edzés a bébi súlyaimmal. Mi lesz itt, ha többórás biciklitúrákat nyomok vagy félmaratonokat futok poénból lépten-nyomon? :D

S van, akinek izma is van és fizikai munkát végez... S nem alacsony 40 éves nő, az átlagosnál picit gyorsabb anyagcserével...

Ugyanannak az embernek is kellhet duplaannyi kalória, ha hirtelen durván megváltozik az aktivitása... Márpedig nem lesz hirtelen pl. mezoból ekto (úgysem jellemzők a tiszta típusok) :D

2016. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!