Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak ezekkel a videókkal...

Csak ezekkel a videókkal (+normális étrend) el tudok érni egy viszonylag izmos alakot?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam a youtubeon Millionaire Hoy csatornájára, és megtetszettek a videói.

Korábban már végeztem konditermi edzést kb. 2 évig, de izületi fájdalmak miatt ezt abbahagytam, a kajálásra is figyelek, szóval az alapok megvannak.

A videók nincsenek különbontva az izmokra, általában felső, vagy alsó testre van kihegyezve. Azt tudom, hogy állóképesség növelésére tökéletesek, de arra nem találtam választ, hogy az izmokat fejleszteni mennyire lehet ezekkel. Általában 2 naponta csinálok végig egy 45-60 perces videót, de ez főleg attól függ, hogy mikorra érzem az izmaimat újra 100%-osnak.

Itt egy vidója: https://www.youtube.com/watch?v=qm9Hjyj-Yfs

Esetleg milyen otthoni edzéssel tudnám kiegészíteni egy esztétikus alak eléréséhez?



2016. aug. 16. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettol nem leszel izmos. Sulyzos edzes kell es tomegnovelo etrend.
2016. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a srác se izmos, akkor szerinted te az leszel? :D
2016. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Ez nokedli és a csávó sem izmos semennyire.
2016. aug. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Boom hahhh workin'!" Szerinted ez jó? :'D
2016. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, azt vágom, hogy nem közelíti meg a konditermi súlyzós edzések hatékonyságát, de az meglepett, hogy szerintetek egy esztétikus test sem érhető el ezekkel a videókkal. Tegnapi lábedzése végére pl gyenge hányingerem volt, a lábizmok fájtak, ma pedig érzem az izomlázat és izonfáradtságot. Tehát úgy érzem magam, mint anno egy jó lábazáskor. :D

De akkor keresek valami más itthon végezhető edzésformát, amivel könnyebben szedhetek fel izmot.

2016. aug. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!