Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik izmokat kel fejleszteni...

Melyik izmokat kel fejleszteni a human flag és a front lever street workout gyakorlatokhoz?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
az sw tök más, oda inkább gyakorlat és egyensúly kell, nem erős izom. ha megnézed őket, tök vékony mind, és nem izmosak. amúgy is, kisebb izomtömeg, kisebb súly, azaz kisebb terhelés. de amúgy főleg core, gerincerevitő, alkar és hát
2016. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem erős izom kell? Vicces vagy. Szted egy ilyen gyakorlathoz mi kell? [link]

Front leverhez a has nagyon fontos, kar, és törzs. Human flaghez is kar, has, törzs, vállak,hát.

2016. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
és lepontoz a sok retardált.
2016. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
retardált is vagy!
2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig SW-ztem és sosem jöttek össze ezek. Amióta elkezdtem súlyzózni a saját súlyos edzés mellé, illetve súlyozva végezni a tolódzkodást és húzódzkodást sokkal jobban haladok. Olyan gyakorlatok váltak pofon egyszerűvé amik előtte nagy kihívást jelentettek.


Szóval én azt javaslom hogy kiegészítésként ragadj pár súlyzót és minden sokkal jobban fog menni.

2016. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én főleg súlyzós edzéseket csinálok és kiegészítésként meg az sw. Csak tetszik ez a két gyakorlat,meg elnézve elég sok fizikai háttér kell hozzá. Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!