Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki már elég rutinos a...

Ha valaki már elég rutinos a szabad súlyokkal történő edzésben, mellette nagyon hajlékony és jó az egyensúly érzéke (yogázik), az lehet hamar jó valamilyen küzdősportban ha elkezdi tanulni?

Figyelt kérdés
Nem teljesen tetsépítés kategória tudom, de jobb helyet nem találtam a kérdésnek, szóval megköszönném nagyon a válaszokat.
2016. aug. 20. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet. Bárki lehet akinek egészséges a teste és eleget gyakorol.
2016. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, viszont fel kell arra készülni, hogy 20-30- centivel magasabb ellenfeleid lesznek, velem ugyan ez, vagyok 168 centi, 80 kiló. na most az edzőtársaim aki 168 körüli, az 60-65 kiló, és ugye súlycsoportot néznek, nem magasságot.
2016. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és a magasságbeli különbség miért olyan nagy probléma?
2016. aug. 20. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

egyik sem lényegi szempont,úgyhogy mondhatni mellékes.

hamarabb inkább azok jönnek bele akikben kisebb a feladásra való hajlam és jobban viselik a stresszt.

mert egy kezdőnek elég nagy stressz lehet,hogy ha eleinte lájtosan is de pofán verik,rúgják küzdelemnél.

aztán itt dől el,hogy ez megtör és elrettent,vagy feldühít és szembesít a tehetetlenségeddel,ami motivál a fejlődésre.

2016. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy miért, aki magasabb annak hosszabbak a végtagjai. Aki azt mondja hogy ez nem számit probálja ki :)))
2016. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!