Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 éve edzek, de most váltani...

1 éve edzek, de most váltani szeretnék 20 hónapos edzéstervre, vélemény?

Figyelt kérdés

1 éve edzek, van már látszat, de nem túl nagy.. Saját magam tapasztaltam ki a dolgokat, saját magam által összerakott osztott edzéstervvel kezdtem, sosem csináltam teljes testes edzést, talán csak az első 1 hétben. Viszont 1 éven keresztül minden héten ugyanazokat a gyakorlatokat csináltam, nagyon ritkán váltottam gyakorlatot, ezáltal úgy érzem, az izmaimra ráférne egy változatos edzésterv, mint ez is.


Most találtam a Shop.builder-en egy igazán imponáló edzéstervet, valaki átfutná, hogy mennyire jó?


Végig csinálnám az első 4-5 hónapot, ha látok változást (most már jó az étrendem is), folytatom és végig csinálom a 20 hónapot.


Itt a link: [link]


17/F



2016. aug. 23. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

nem futom át

ami szteroidon nevelkedett embereknek jó, az nem feltétlen neked is

teljes testes edzéssel valószinű hogy több látszatja lett volna, vagy jobb étrenddel

sokan azt hiszik jó étrendjük van, legalább a fele téved, ja és ICF5x5 vagy madcow

2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy pl láb, váll eléggé elmaradott, ezért is gondoltam úgy, hogy jobb volna ha teljes testes lenne, mivel tuti, hogy megedzem ezeket az izmokat is.
2016. aug. 24. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__8068..


olvassad el a kommentjeimet, és csináld azt

2016. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!