Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy valaki abbahag...

Miért van, hogy valaki abbahagyja a kondizást (szedett közben tömegnövelőt és egyéb étrend kiegészítőket) és utána nem "összeesik" hanem nagydarab marad?

Figyelt kérdés

De akkor már semmi kidolgozott izom nem látszik rajta, inkább ilyen husisnak tűnik?

Jó hülyén fogalmaztam meg...egyik ismerősömmel van ez,eléggé meglepődtem mikor láttam egyik nap.



2016. szept. 1. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem mozog es a ugyan ugy vagy meg tobbet is kajal igy meghizik. Nem bonyolult.
2016. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Utána bezsírosodok, azért.
2016. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az izmot nem terheled, a szervezet érzékeli, hogy nincs rá szükséged, igy le fogja bontani. senki nem marad ugyanakkora, már ha megvan a 100%os kajád, és edzel, majd elhagyod az étrendet, akkor is gyengülsz. edzés nélkül meg főleg !
2016. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Bezsírosodik. Így akartam írni.
2016. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vesztett az izomból és zsírosabb is lett. méretre megmaradt, izomtömegre meg csökkent
2016. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!