Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munka mellett elkezdenék...

Munka mellett elkezdenék főiskolára járni levelezőn. Így mennyi időm lenne az edzésre?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

heti 3x1.5 óra edzés már elég az izmosodáshoz. 7x24 az 168 óra, ennyi egy hét, abból 4.5-óra az edzés.


szerintem belefér. én is suli meg meló mellett edzek, csak 5x, és sima.

2016. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Azt te tudod, hogy mennyi időd lenne, mi nem ismerjük a napi dolgaidat. De heti 3 edzés szerintem bele fog férni.
2016. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egésznek a rendszeresség a kulcsa. Nem tudom, milyen a munkabeosztásod, de jó, ha nagyjából azonos napokon tudsz edzeni menni, pl. munka előtt vagy után. A levelező azért szerintem olyan sokat nem vesz ki, talán kéthetente foglal le egy péntek-szombatot, nem? (A vizsgaidőszak más kérdés :) )
2016. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a vizsgaidőszak a legjobb, 2 hónapig nem kell bejárnod, full ráérsz, amúgy vagy reggel vagy este megoldható a dolog, én is legtöbbször 22-24 edzek, minden után.
2016. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Herold,te is meló mellett főiskolát végzel?Leírnád hogy néz ki egy napod?Mit dolgozol,mit és mennyit tanulsz egy nap?Azért nem semmi,hogy ilyen keményen tolod
2016. szept. 1. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
szeptemberi beosztásom még nem tudom, mert tegnap küldtem ez az óra renden a fönöknek, ahhoz igazit. de igy lenne ha fix lenne a suli: 7kor kelés, kaja, suli 8-14, meló 14-22, kaját viszem dobozba, vagy mivel szállodában dolgozom, akár ott is tudok enni, onnan kondi, 22-24 és kész. nekem van saját kishütőm, suliba akkor eszek amikor akarok, melóba akkor eszeek amikor akarok, van étterem, győrben lakom, belvárosba van a meló, akár útközbe is tudok enni 1000x helyen, vagy bevásárolni, és mivel heti 5x edzek, maradék kettőbe meg elmegyek helyette boltba. főzni általában reggeli evés közben szoktam, vagy bármikor ha van fél órám, párhuzamosan valamivel. néha ha úgy van. de olyan is van, hogy kihagyok egy napot, pl a péntekit, és szombaton 2x edzek, reggel meg este.
2016. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaa és olyat is szoktam, hogy lyukas órába leedzek, mert közel van a teremhez a suli, és ha van 3 órám akkor simán megoldom. győr azért jó, mert a városcentrum rohadt kicsi, és minden egy helyen van, a meló, a suli, a terem, ahol lakom, 10-20 perc gyaloglás alatt bárhol ott vagyok, buszal meg 2-3 megálló... falusiaknak ez kicsit parább
2016. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, tanulni nem tanulok, ZH előtt 2 napot max. bocs hogy igy szakaszokba válaszolok, de mire végzek az egyik válasszal, elfelejtem a kérdést :DD
2016. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát te egy gép vagy.

Nekem mondjuk szívás,mert egy kisvárosban lakok,a termen kívül nincs semmi.Valószínűleg munkát sem itt fogok találni.Levelezőn gondolom azért valamivel könnyebb,mert nem kell rendszeresen bejárni.Igaz,így is kb 3-4 óra az odaút.A munkát még nem tudom,hogy lesz még nincs munkám.Jelenleg OKJ-n tanulok,ha végzek,be akarok iratkozni levelezőre.Tehát kb májusba vizsgázok,februárba meg jelentkezek a fősulira.Szóval nem hogy beosztás,még munka sincs.

És Herold te milyen suliba jársz?

2016. szept. 1. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Turizmust tanulok, a SZE-n, szoval a szállodás meló pont jó. Azért nem para, mert sok orárol el lehet lógni, meg a vizsgaidőszak másfél, majdnem két honappal meghosszabbitja a szüneteket. Az edzés nekem meg az esti meditálás, szoval szeretem, energiám meg mindig van, sokszor elöfordul hogy csak 4-6 orát alszom, de suliba ugyis csak chill van, ott bepótolom :)
2016. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!