Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen gyengék a testépítők?

Miért ilyen gyengék a testépítők?

Figyelt kérdés
Pl.jár a terembe egy gyerek.Én decemberbe lesz 3 éve,hog elkezdtem,ő akkor már több mint 1 éve nyomta.Régen nagyon felnéztem rá,hogy milyen erős meg minden,de most látom,hogy még mindig kb 38-as karja van,kb 50 kilóval evez 4 év edzés után.Meg efy másik kb 100 kilós ember is 55 kilóval guggol guggolásban.Csak a fekvenyomás számít ezeknek,semmi más.Egy gyerek,aki 5+ éve edz is kinyomja a 140 kilót,de 95 kg-val szériázik guggolásban.Az az érdekes,hogy fekve elég erősek,de a többi gyakorlatban nagyon gyengék.

2016. szept. 9. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. Csak mert ők a fekvenyomásra izgulnak, még nem "gyengék a testépítők".

Te is írod, hogy nekik nem számít, hát nem csinálják, ennyi. Ő dolguk.

2016. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleg gaz hogy meg mindig akkora a karja nekem 2-3 honap alatt lett annyi
2016. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Na nekem pont a fekvenyomás a gyengém.
2016. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal attól függ, milyen izomcsoportot hogyan erősít. A sok ismétlés kisebb súllyal más izmokat erősít, mint a kevés nagy súllyal (utóbbi a látványosabb, előbbi a kitartóbb izomzat).
2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik testépítő, ha lent volt a teremben, ideje volt hazamenni. Ő 280, meg 320kg-kat rakott fel magának. Egyem a szívét, nem jutott súly másnak a teremben.
2016. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A testépítés nem az izom erőről, hanem az izom tömegről szól.
2016. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a testépitők a föld lakosságának a 99%-nál erősebbek, a maradék 1% meg az erőemelők és az erősemberek. sztem ez se rossz arány
2016. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez buta egy példa/kérdés volt..Erősek a testépítők,de kérlek szépen az ilyen pálcika lábú embereket ne hívjuk már azoknak... :DD Ilyen erővel azt is kérdezhetted volna,hogy a focisták miért olyan lassúak,mert megye 3ban olyan a kondijuk mint a 70 éves nagyimnak..ez csak egy példa. :D
2016. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elég régen edzel, akkor a 3 kilós egykezes súlyzó megemelésétől is fejlődni fogsz. Én sem guggolok többel, mint 100 kiló, mégsincs gond a combom vastagságával. A technika a léyneg.
2016. szept. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!