Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásnál ha már a...

Fekvenyomásnál ha már a határaim feszegetem, sokszor a vállamra megy a terhelés akaratlanul is, a mozdulat közben a legnehezebb pont, az amikor lent van a súly és a kinyomás legelején van a legtöbb gondom, ilyenkor a hátam gyengesége lehet a baj?

Figyelt kérdés
tehát a fekvenyomáshoz szükség van vállra és hátra is, úgy érzem a hátam nem elég erős
2016. szept. 17. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
tricepsz és mell nem hiszem, hogy le van maradva, vállat sem hinném, szóval szerintetek hogy hozzam be a hátam lemaradását? már ha az a probléma
2016. szept. 17. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kezdo vagy, vagy versenyre keszulsz? :) ha alul van a gondod akkor eros a tricepszed es gyengebb a melled.

Probald ki a masfeles mozgastartomanyt a gyenge resz felhozasara. par het alatt fel lehet hozni a lemaradt reszt. a technika lenyege a te esetedben, hogy egy teljes mozgastartomany abbol all, hogy leengeded teljesen a rudat, majd kinyomod felig, megint leengeded, es vegul kinyomod teljesen. igy a gyengebb pont dupla volument kapva erosodni fog mar par het alatt is.

2016. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok teljesen kezdő, de versenyre nem hiszem, hogy fogok menni:) nekem ez ilyen otthoni hobbi, sok mindent kipróbáltam az életben és ez az amit szeretek:)

köszi a választ:)

2016. szept. 17. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasznos kérdés, jó válasszal. Ez is ritka.
2016. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!