Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol, kitől kérhetek a súlyzós...

Hol, kitől kérhetek a súlyzós edzéssel kapcsolatban segítséget?

Figyelt kérdés

Biztos van olyan szakértő,edző aki válaszol a hozzá fordulóknak.

Képtelen vagyok egy edéstervet összerakni magamnak.

?ég pontosan azt sem tudom mit szeretnék.

Valamit az erő (1RM) és az erőállóképesség között.Talán.

Még belefér ha kicsit hízok,de Januártól már elkezdeném ledolgozni a felesleget.

Szóval nem kimondottan a testépítés érdekel. Bocsánat.

Kihez fordulatok itt a neten,hogy állítson össze nekem egy edzéstervet az általam megadott gyakorlatokból és izmokra?



2016. szept. 19. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ebből mit lehet érdemes alkalmaznom?

2016. szept. 19. 23:00
 2/7 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz(szalkasitani) akkor nem tudsz izomtomeget novelni! A body building hu nevu oldalon kerhetsz pontosabb tanacsot! Szalkasitashoz intervallum edzes a jo! En a taposogepet javasolnam.
2016. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2es vagyok! Allokepesseget viszont kivaloan megnoveli a taposomasina! Persze legalabb 40 percet nyomj vagy megtobbet a lenyeg hogy a kcal szamlalo elerje az 1000t ezt lehetoleg minden nap akkor is amikor a sulyzos edzessel pihensz! Bcaa vagy egyeb amino tabletat pedig szedj hogy csokkentsd az izombol fogyast! En nem vagyok szakavatott edzo 25kg zsirt dobtam le fel ev alatt igy!
2016. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az oldal amit javasoltál nem nagyon pörög.

Van ott edző akitől lehet kérdezni? Még nem találtam meg.

2016. szept. 20. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Senki sem szeret ingyen dolgozni... de ha elolvasod a sárga kapszula című ebookot,

Akkor kicsit jobban képben leszel.

Aztán shop.builder-en az alapismeretek című cikksorozatban találsz kezdő edzéstervet.

2016. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából egy edzéstervet szeretnék összerakatni valakivel.

Kb vázolom milyen gyakorlatok csinálnék és milyen izmokat terhelnék és abból jó lenne ha valaki össze tudna rakni nekem egy edzéstervet.

2016. szept. 22. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ird le pontosan mit szeretnel (ha nem ertesz hozza akkor miert te akarod osszevalogatni a feladatokat) en allokepessegre ugrokotelezest, valtott tempoju futast javaslok ha eros akarsz lenni akk ero emelo edzes terv plusz tomegelos etrend a kettot kombinald
2016. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!