Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez? Mi a teendő?

Miért van ez? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már gyúrok 2 éve, eléggé megerősödtem, de! Se futni nem bírok jól hosszútávon, meg nem tudok gyorsan irányt sem váltani. Amerikai futball edzésre mentem el és ott szembesültem ezekkel. Lazán kikerül mindenki és én se bírok elmenni senki mellett. A-ból B-be ha sprintelni kell az megy, de irányt nem bírok váltani. Meg kis távon (40 méter például) nem bírok begyorsulni rövid idő alatt, csak hosszabbakon (100-200 m.) Ezeket a specifikus dolgokat meg nem lehet a teremben gyakorolni, fejleszteni. Ötletek?

2016. szept. 23. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fociedzésre jártál volna 2évet akkor meg ez ment volna, de az erősödéssel lennének bajaid

miért van ez? -ez most komoly kérdés?...

mi a teendő?-jársz fociedzésre...

2016. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah, de nem tudom heti pár edzés elég-e erre. Kicsit olyan ez, mint a suliban a tanóra. Nem jut mindenre idő. Tanulni kell otthon is. És én tanulni akarok, ha érted.
2016. szept. 23. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

suli vacak, ott kell rohadni egész nap, de ott semmit nem tanulsz, ha jó eredményt akarsz azt otthon fogod megtanulni, sajnos ilyen ez, érettségit estin, egyetemet nappalin ajánlott

az a jó az állóképességnövelésben hogy szépen folyamatosan látod majd a fejlődést, szóval csak nyomd az edzést aztkész

2016. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!