Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az étredbe bele számoljam a...

Az étredbe bele számoljam a zöldsgeket is vagy csak úgy egyek belőle eleget azt kész?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
én mindenből csak elehet eszek azt kész :DDD
2016. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van tervezett étrended és úgy nem? :D
2016. szept. 25. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
napi fehérje és kalóriaszükségletemet tartom be, kb 140 g fehérje és 3000-3500 kalória, ezen belül azt eszem amit akarok, zöldségből napi min 500 g erre próóbálok figyelni... kb ennyi, de ezt számolom a kalóriához is
2016. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is kalória, fehérje, szénhidrát... Mennyiség kérdése, hogy számottevő-e, s persze nem kötelező számolni a makrókat, csak sokszor érdemes.

Én sem mérek le mindent, igazán tökmindegy, hogy 3 vagy 5 dekás az uborka, de elég jól meg tudom tippelni a napi nyers zöldség bevitelemet, pár gramm szénhidrát ideoda nem számít. Más akár el is hanyagolhatja az egészet, nálam fontos az alacsony szénhidrátbevitel. De főtt formában sokkal több el tud fogyni s pl. egy kiló zöldborsó már nem elhanyagolható, de még a fele sem.

2016. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a zöldséget, gyümölcsöt plusz rostnak számolom. A makrókba és a mikrókba nem számolom bele, mert az másból összejön.


Nekem főleg azért fontos hogy változatosabb legyen a kaja és az emésztés könnyebben menjen. Mintha egy fűszer lenne, amit nem baj ha kicsit eltúlozok. :)

2016. szept. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!