Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés
Húszon éves srác vagyok és dagadt. Egyszerűen nem tudok lefogyni mert mindig abbahagyom ha elkezdem. Gyűlölöm már magam,rosszul érzem magam akárhova megyek. A lányok undorodnak tőlem. Sok megaláztatás ért már de még így sem,ezek ellenére sincs semmi erőm hogy változtassak. Úgy lehet hogy ilyen lúzerként halok meg. Ti ismertek valakit aki ezen átment? Hogy változtassak,mi adjon erőt? Jó lenne végre jól kinézni..

2016. szept. 29. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
diéta kell és kész. olyan ez mint leszokni a cigiről, ha akarod sikerül, ha nem akarod nem. ha nem tudod tartani az étrended, annak az az 1 oka, hogy nem is akarsz lefogyni.
2016. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért hagyod abba, mert rosszul csinálod...

Azon nehéz segíteni, ha nulla önkontrollod van és fel akarod enni a világot, de ha ez egy rossz étrend miatt van, az nagyságrendekkel egyszerűbb... Én pl. képtelen lennék normál szálkásító étrendet követni, pokolian éheznék és lerobbannék napokon belül, ha ki is bírnám akaraterővel (amit amúgysem akarok fogyásra használni és szenvedni, de bírni). Ezért is eszem máshogyan.


Mivel nem tudom, nálad mi a gond, étrend, lelki dolgok, nem tudhatom, mi segíthet.

2016. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán nem voltam világos. A normál szálkásító étrend általánosan nem rossz, dehogyis. De van, akinek személy szerint az, főleg fogyáskor. Jobb, ha megtalálod a testhezálló étrendet.
2016. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

ez hatalmas hülyeség, nem versenyre készül, nem kell se keménynek lennie a diétának, gyorsan se kell fogynia, és nem készül ki a gyogyszerektől, mert nem mennek. miért lennél éhes? az éhségérzet alkalmazkodik a szituhoz, pont akkor vagy mindig éhes ha sokszor eszel, ha napi 3x akkor 4-5 óráig simán el vagy kaja nélkül, és eszedbe se jut. egy sima 10-20%al kevesebb kalóriás diéta kell, sőt, ha nem edz, még a magas fehérjebevitelre sem kell figyelni.


pofon egyszerü.

2016. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, egyszerű, maximum megvalósíthatatlan, hiába képes az ember végigéhezni a napot akaraterővel... Lerobban és annyi.

Nem vagyunk egyformák, VAN, akinek nehéz.

De, éhes vagyok, kifejezetten éhezem és ezen a nagyobbacska kalóriatöbblet sem segít, ha az étrend, időzítés vagy bármi más nekem fontos tényező nem megfelelő.


Azért kövéren általában még könnyebb. Nekem is az volt, mindössze 80g ch alá kellett mennem (az laza, bár nagyon kedvelem a zöldségeket és azért más szénhidrátforrásokat is), máris lett egy pici deficitem, máshogy képtelenség volt összehozni. Az átlagember kevésbé éhezik meg s enerválódik a szénhidráttól, mint én, de az azért nem egy vad feltételezés, hogy az étrend nem teljesen mindegy a jóllakásban...

Persze van, akinek a diéta brutális koplalást jelent, az se csoda, ha nem bírja.


Emberfüggő, kinek hány étkezés jó. Nekem két viszonylag közeli, így tudom minimalizálni a kalóriabevitelemet s így is esik jól. Tömegeléskor lehet, hogy menne az egy, az egy egészen rendes méretű étkezés lenne végre, amivel már jól tudok lakni hosszabb időre is.


Mások meg nem képesek többletben enni. Kinek mi a maga keresztje :D Én nem panaszkodom, mert hízni is nagyon nehezen megy.

2016. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
te miről beszélsz? :DDD
2016. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyerek szerintem total bevan szivva... Jovagy haver ? :D
2016. szept. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mirk ***** válasza:

Nincs itt jó étrend meg rossz étrend, egy dolog kell csak akaraterő. Ha ez nincs meg sosem fogysz le és kész.

Sokan azt hiszik, hogy ők a világon a legéhesebbek és mi ezt úgysem értjük mert biztos eleve soványak voltunk.

A nagy titok, hogy nem kell egyfolytában zabálni.

Legyen 3-4 étkezésed egy nap amik normális adagokból állnak, nem kell egy talicska kaját betolni. Csak ugye a táplálkozás sosem a táplálásról szólt, hanem a jóllakásról, ezen kell felülemelkedni.

2016. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akaraterő. Akaraterővel tudom tűrni az éhséget, de ha fizikailag lerobbanok és az agyam sem működik, azt nem.

S miért sanyargassa az ember magát, ha egy jobb étrenddel könnyebben megy? Nem értem.


Örüljetek, hogy ti könnyedén fogytok tipikus étrendeken, nem mindenki ilyen. S még ha akaraterő is lenne, s mondjuk a kérdezőnek nincs, semmit nem ér eme infóval.


Persze, hogy nem kell állandóan zabálni, de nem legelésző állatok vagyunk, félóra alatt nem ügy betermelni a kalóriaigényünknek megfelelő ételt, mert éhesek s energiahiányosak vagyunk s másra se tudunk gondolni, KELL. Az nem állandó zabálás, ha az ember gyorsan elveri az éhét...


Az éhség szinte teljes kikapcsolása (ami az étrendemen megvan) sem oldja meg a problémát, jegyzem meg. Attól még rosszul lehet lenni s nagyon erős evésre buzdító impulzusokat is lehet kapni. A lelki dolgok, csábítások, rebellis hajlamok más lapra tartoznak, azt tényleg mindenkinek meg kell oldania magának.


Viszont a kérdező nem közölte, mégis mi a gondja a fogyással...

2016. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sokszor az a gond hogy elviselhetetlenül éhes vagyok és nem tudom miért. Általában mindig egy edzés utáni napon jön rám nagyon a zabálhatnék. Alacsony CH-n meg nem birok lenni mert még tanulok és nem forogna z agyam.
2016. szept. 30. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!