Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetseges, hogy azert megy...

Lehetseges, hogy azert megy brutalisan a hasam, mert a szemet kajakrol atalltam a tiszta etkezesre?

Figyelt kérdés
A feherje nem lehet ludas. Korabban is ittam mar pont ugyanezt, nem puffaszt, nem fosat. Ez elott az etrendem pizzaban, mekis kajaban, edessegekben es napi tobb liter cukros uditoben merult ki. Zoldesegeket szinte egyaltalan nem ettem. Lehet hogy ezek meghajtottak? Vagy a sok hus? Vagy ez hulyeseg? Nem vagyok gyenge, nem erzem betegnek magam, csak megallas nelkul szaladok a budira.
2016. okt. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet érdemi választ adni. Nyilván lehetsz valamire érzékenyebb, én pl. imádom a káposztát, de hasonló problémám van tőle. Van, aki napi 23 órán át ereszt egy darab brokkolitól, puffad tőle, nekem semmi bajom vele, megehetek belőle akár egy kilót, akkor se. A hústól nem lesz ilyen tüneted, viszont a proteinpor hathat rád másképp, akár mert titokban megváltozott az összetevője, akár mert az étrended változott meg körülötte és jobban kijön az intoleranciád, stb.


Nyilván csak úgy fogod megtudni, hogy mi az, ami ezt okozza, ha egyesével kizárod az újdonságokat, azt senki nem fogja tudni megmondani biztosra, hogy mi okozza.

2016. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rostszegény táplálkozásról rostosabbra átálláskor lehet ilyen. Lehet, hogy más okozza, de ennél várható.


Amikor én álltam át, nem történt semmi. A sok zöldség és rost mindig alap volt nálam.


Arról még nem hallottam, hogy az állati fehérjék hasmenést okoznának normál mennyiségben, bár én már semmin sem lepődnék meg.

2016. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval értek egyet, ha sokkal több zöldséget, gyümölcsöt fogyasztasz, akkor simán lehet, hogy ettől van.
2016. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mannnocska ***** válasza:

A szimpla étrendváltozás is okozhatja. Mástól is hallottam ilyet, főleg amikor vegára állnak át: puffadság, hasmenés 2-3 hétig is akár, aztán beáll az emésztés normálisra.


Én nem ismerem az emésztés folyamatát, és működését túlzottan (sztem itt senki sem), ha nagyon gáz a szitu, orvost kérdezz meg. Ha annyira nem, akkor várj vele pár hetet, hátha beáll.


Nyilván nem tudjuk az étrended, de sztem nem ehetsz annyi zöldséget, hogy önmagukban a rostok "brutálisan" meghajtsanak.

2016. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Vegigprobalgattam mindent amit az elmult heten ettem. Kiderult, hogy a karfiol volt a hibas. Elotte utoljara gyerekkoromban ettem. Most az uj etrenben csinaltam a hus melle es annyira izlett, hogy mindennap ettem. Mikor vegigpeobalgattam az elmult het kajait, eljutottam a karfiolig, azonnal felfujt, egesz nap fingtam es fostam tole. Ugyhogy sajna ne az en zoldsegem, amit sajnalom, mert nagyon finom. :(
2016. okt. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!