Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjéből és szénhidrátból...

Fehérjéből és szénhidrátból mennyit kell enni edzés után?

Figyelt kérdés

Táplálék kiegészítőkre gondolok. Edzés után hány gramm kell ezekből a turmixba keverni?


Az is jó, ha adtok linket ahol le van írva, vagy ki tudom számolni.


Köszönöm a segítséget :)



2016. okt. 19. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ki a rák mondta, hogy egyél csirkehúst...nem csak abban van fehérje, egyébként meg a szervezet kibir legalább 20-24órát anélkül hogy az izmot elkezdenél bontani...nyilván nem ajánlott olyan sok ideig nem enni de pontozzatok le aztán vegyétek a sok bromságot...közbe meg kaján kivűl csak szteroid kell, ha olyan szintre akarsz jutni
2016. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki hogy egyen csirkét.. én csak alternatívát írtam hogy a címke az olcsó. Egyébként ha valaki cuccozni akar, rögtön szar hozza állás az hogy nem muszáj enni 24 órán keresztül mert nem történik semmi 😁
2016. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem, hogy protein shakek teljesen feleslegesek lennének.


Kondiban is mindenki azt issza, ha az lenne nem árulnák mindenhol.


Egyébként - sajnos vagy sem - családomnál élek, így nem tudom több okból sem megtenni azt hogy olyan étrendet állítok össze magamnak amilyet szeretnék. Csak az én kedvemért nem fognak minden nap csirkét/marhát meg rizst enni párolt zöldséggel.


Ilyen esetben gondoltam, hogy szükséges lehet a protein, főzni sincs időm mindig magamnak, kész húsárú meg elég húzós árban van.

2016. okt. 21. 00:28
 14/15 anonim ***** válasza:
A feherje az tápkieg... ha nincs normális alapja a táplálkozásodnak, fölösleges a tapkieg. Benne van a nevébe is táplálék KIEGÉSZÍTŐ!! Amugy fölösleges mert be tudod vinni kajából is. Árba olcsóbban is jössz ki
2016. okt. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Esetleg annak kell a feherje akinek nincs ideje mondjuk reggel vagy meló kozbe enni. Voltam mar olyan munkahelyen ahol 12 ora alatt 1x volt egy 20 perces kaja szünet. Szóval ott kénytelen voltam valami shaket inni (zabliszt+feherje) . De ha reggel nem tudsz enni mert nincs időd vagy nem vagy éhes, akkor is alternatíva
2016. okt. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!