Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesítményfokozó edzőterem?

Teljesítményfokozó edzőterem?

Figyelt kérdés

Kaptam néhány tanácsot, hogy edzőteremben próbáljak meg beszerezni teljesítményfokozó készítményeket. Ez azért nem annyira könnyű. Simán kifoghatok egy olyan illetőt, akinek nem érdeke, hogy izmosodjak, mert pénzt vár cserébe.

Budapesten hol lehet megbízható ilyen témában jártas embert találni? MP jöhet.



2016. okt. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos azt senki nem tudja hogy igazi e vagy hamis
2016. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne ha megbízható termékeket adna. Eléggé vékony vagyok, én biztos nem leszek magánedző, beképzelt stb..
2016. okt. 22. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
MIH
2016. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az a bajod, hogy vékony vagy akkor elsőkorben talán el kellene kezdeni edzeni + rendes tömegnövelő étrendet követni, mielött máris kokszolni akarnál. Komolyan mondom, az ész megáll.
2016. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vékony vagy, akkor egyel rendesen, edzél keményen es kész. Bakker mindjart teljesitményfokozo...ahhoz teljesitmeny is kell. Amugy legalabb etrended van? Vagy syalamisyzömle meg egy szuri lesz az uzsonna? :D
2016. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!