Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnék valahol szponzort...

Tudnék valahol szponzort találni aki segíthetne ebben?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és versenyszerüen sportolok. Sajnos olyan anyagi helyzet van a családbn ,hogy se konditerembe nem tudok lejárni se a megfelelö táplálkozás nincs biztositva ami az izomépüléshez szükséges.

Testépítéssel szeretnék foglalkozni, tehát az elvárásaim magammal szemben igazán magasak és kitartóan edzenék. Ha valaki tud segiteni kérem irjon. Előre is köszönöm!



2016. okt. 23. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
forma?
2016. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz versenyszerűen?

Miért akarsz testépítésben versenyezni?


A semmire soha nem fogsz szponzort kapni. 1-2 jelentősebb győzelem után már van esély szponzorra.

2016. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bírkózok és vettem részt nemzetközi versenyen is.
2016. okt. 23. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

ez kevés. rengeteg eredményes sportolónak nincs sponzora.


én már beszélgettem sok sportolóval, és azt mondták, hogy sokszor fontosabb az, hogy mennyire vagy eladható, viccen kivül, nézik hogy hány facebook kvöetőd meg insta likeod van, mert rengeteg a választék, és olyat keresnek, aki eredményes, de már alapbol hires, mert több embert vonzz

2016. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
E nz sponzsolzarlak
2016. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz báttya...hagyjuk inkább.
2016. okt. 23. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!