Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy gyúrós csaj erősebb, mint...

Egy gyúrós csaj erősebb, mint egy átlagos férfi?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár igazából fogalmam sem lehet erről, nem hiszem. Az átlagférfi és az átlagnő különbsége elég nagy ahhoz, hogy némi gyúrással ellensúlyozni lehessen, bár a mai világban elég sok ifjonc igencsak lehúzza a férfiak átlagerejét... De hogy milyen erős az átlagférfi, nem tudom. S mit nevezel gyúrós csajnak. Naturál maxost? Alatta? Fölötte? S mi az, hogy erősebb? Ha az átlagférfi kb. sosem emelt meg súlyzót, akkor részben az idegi dolgok miatt is überelheti a csaj egy súlyzós gyakorlatban, de más, általa megszokottabb dolgokban lehet a férfi az erősebb...


Laikusként ezt gondolom.

Aztán persze lehet, hogy az átlagos gyúrós nő eleve nem átlagos nő, hanem annál jobb alap, eleve ifjabb, mint az átlagférfi... Nem olyan egyszerű ez.

Sok férfinál tuti erősebb lesz a gyúrós csaj, mert elképesztően gyengék léteznek. De az átlag, azon azért van anyag, háj is, de izomnak is lennie kell, még ha nem is edz... S hormonálisan könnyebben jön rá az izom, meg minden. Túl nagy hátrányban vannak a nők, bár ez nem olyan borzasztó, azért így is össze lehet hozni valamit s a homo sapiens eleve nem a nagy erejéről híres.

2016. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a "gyúrós" számodra milyen jelentéssel bír.

Láttam én már csajt 60-nal guggolni, míg közben egy 40-es éveiben járó pali 30-cal guggolt.

Mondjuk szerintem egy edzetlen, átlagos, 80 kilós, 180 centis férfi a gyakorlatok javát nagyobb súllyal lenne képes végezni, mint egy 1 éve edző nő.

2016. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az átlag férfi hátránya lenne, hogy az idegrendszernek is rá kell állnia magára a mozgásra, azonkivűl jó sokat kell gyúrnia egy csajnak hogy behozza

Julia Vins pl. kenterbe verne sok gyúrós férfit is

2016. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Julia Vins már félig férfi :D
2016. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átlagos naturál nőre gondoltam. Például szkanderban lehet, hogy lenyomná?
2016. okt. 25. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Vazz, Julia szerintem már nem csak félig pasi.
2016. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem mivel biológiailag a férfiaknak az izomzati struktúrája nagyobb erőkifejtést tesz lehetővé, illetve a tesztoszterin is nagy szerepet játszik az erőszintben.
2016. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!