Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron propionat...

Tesztoszteron propionat vélemények?

Figyelt kérdés
10 hétig menne heti 150mg, tudom ez nem sok de elsőre nem is akarok sokat, Németh István is azt mondta a videójaban, hogy propionattal kezdte és nem nagy mennyiséget. Közbe menne naponta 2*25 mg Proviron, és azon gondolkodtam, hogy mivel ez nem sok mennyiség, van aki kétszer ennyit szokott, ezután elég csak a zitazonium is, HCG-t el hagyhatom?

2016. nov. 1. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell a hcg és ez csak akkor működik ha tuti 50 mg van benne. Ha kevesebb akkor nem lesz jó.
2016. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenki el akarja hagyni a hcg-t? :D Kevés lesz az a 150 mg. Igaz nem is tudom, hogy jön ki a 150mg ha kétnaponta szúrod?!
2016. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel közel sincs benne a 150, ezért nem lesz jó. Még 300 sem fog érni semmit, hidd el. Jön valami kis pár kg (1-2-3) izom és ennyi. Ez kezdésnek is kevés 10 hétre.

A hcg ugyanúgy kell, mert pár nap alatt már elnyomja a természetes tesztótermelésed. A hcg nem a mennyiségtől függ. 100 mg-hoz ugyanúgy kell, mint 1g-hoz.

2016. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!