Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendesen beparáztam szúrás...

Rendesen beparáztam szúrás előtt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szakmai válaszra lenne szükségem.


Itt van a szuszi előttem és kajak nem merem beszúrni. Értem hogy mi hogy van, van anti ösztrogén stb stb. Össze van állítva a kúra, minden okés. Csak az nem hogy nem merem beszúrni. Combba nyomnám, de ez biztos elér az izomba? Valamilyen szinten zsíros a lábam, csak azért. És félek hogy kb a zsírba adnám. A tű 23g. Elvileg ez jó, nem? Valakinek 24g, az is megfelel? Lefertőtlenítettem mindent stb., szóval ezen lendüljünk át, csak valaki nyugtasson meg mert a falnak megyek...


2016. nov. 4. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
hallod... semmit nem fogsz érezni, komolyan félsz egy tütöl? felsziváshoz 18g beadáshoz 22g, de 23 meg 24 is jó, tökmindegy. annyi a lényeg hogy szivjad vissza szurás előtt, de ha agyilag itt tartasz, "de ez biztos elér az izomba" valószinü se fizikailag se mentálisan nem vagy elég érett erre.
2016. nov. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beadjam? :D
2016. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3 centi is elég combba, én annyival adom. A tű hosszúságát nézd, ne azt, hogy hány g-s. Beadhatod te 18g-s tűvel is, ha nem hugyozol be a fájdalomtól és bebírod nyomni.. :D Amúgy én is 23g-vel szúrom.

Én is paráztam első szurinál, sőt, első 3-4-nél inkább, aztán rutinmeló volt az egész. Beszúrod, visszaszívsz, ha bubisodik, benyomod, ha tuti nincs levegő a fecsibe, akkor az se gond, ha jön kis vér visszaszíváskor.

2016. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha bubisodik benyomod? What the fuck?
2016. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Igen. Vákuumnak csúfolják a jelenséget.
2016. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a tűből bubi jön vissza, azt nem vákumnak hívják... hanem néhány százalék eséllyel embóliának..
2016. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utána néztem és belátom a tévedésemet a buborékokról, de bennem eddig ez az infó volt, mert kiskoromban egyszer megkérdeztem a suli dokit miért húzza vissza, ő ezt mondta.
2016. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj, megesik, hogy téved az ember. :)
2016. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!