Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami "haladó" könyv...

Van valami "haladó" könyv testépítésről? Honnan lenne érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Alapokat tudom,shopbuilderen meg úgy a neten nincs sok újdonság. Új információk hogy hol tapadnak az izmok,emésztéssel kapcsolatos dolgok ilyesmiket olvasnék lehetőleg papíron. VAn értelme? Tudtok ajánlani valamit ? Dopping téma is szóba jöhet.
2016. nov. 7. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastad? Versenyzés alatt mit ért? Benne van verseny diéta,vízhajtás, töltés stb? Szteroidokról van benne szó?
2016. nov. 7. 06:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Emésztésről inkább orvosi könyveket ajánlanék, testépítős könyvek ahány könyv annyi féle félinfókkal meg kamukkal van tele...
2016. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Testépítésen belül maradnék a fent említett példákat azért írtam hogy ne sárga kapszula jellegű könyveket írjatok. Testépítés témákról érdekel nem kimondottan emésztés de ha benne van vagy testépítésre gyakorolt hatása érdekel.
2016. nov. 7. 06:45
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Semmit, minden irás kamu.
2016. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amúgy anita bean modern sporttáplálkozását kimondottan hasznosnak találtam.
2016. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bemész egy könyváruházba, megkeresed a sport tematikát, belelapozol a könyvbe, átfutod a témajegyzéket és minden kiderül. Biztos a Weider könyv is ott lesz.
2016. nov. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz
2016. nov. 10. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!