Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen a "jó" vádli?

Milyen a "jó" vádli?

Figyelt kérdés
Nos,nekem rövid vádlim van amit a haverjaim herevádlinak vagy hagymavádlinak csúfolnak(mások meg azt mondják hogy "milyen jó vádlid van").Most melyik vádli a "jó"?A hosszú vagy a rövid (tapadás persze).Bocs a fura kérdésért.:)

2016. nov. 7. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
magasságod,és vádlid hossza?
2016. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Relativ. nekem az tetszik ami vastag, szeparalt es szaraz. az enyem nem ilyen de kuzdok erte :DD
2016. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] nekem olyan szinte mint a jobb oldali(ez a herevádli)
2016. nov. 7. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
mint a jobb oldali? dehát ez a két vádli ugyanaz, vagy neked alaphelyzetben olyan mint másnak amikor fesziti?
2016. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom ugyanaz,igen ilyen mikor feszítem arra céloztam.Bocs:P
2016. nov. 7. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Errol beszeltem, hogy szeparalt. Szerintem ez ku#vajo.
2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szoval nem szar?
2016. nov. 7. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:
mert azt megkaptam,hogy szar a vádlim ezért tettem a fel ezt a kérdést hogy milyen a jó a vádli
2016. nov. 7. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen a vádli, szerintem nem szép izom, vagyis nekem nem tetszik alapból a vádli formája, de hát ha ilyen egy vádli akkor ilyen egy vádli, nincs mit ezen csúfolni.
2016. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Herevádli... Ma is tanultam egy szót.

Nos, neked ilyen és kész, amúgy szerintem jól néz ki, nincs ezzel baj. Ha tisztességesen gyúrsz vádlira és látszik rajta, azon mit kell csúfolni? Nem értem.

2016. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!