Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a legjobb ár/ertek...

Melyek a legjobb ár/ertek arányú táplálékkiegeszito forgalmazók?

Figyelt kérdés
Amiket én találtam, az az mhn és stillmass volt, illetve purepro és myprotein sem volt túl drága. Mit gondoltok ezekrol? Ti melyiket ajanljatok és miért?

2016. nov. 14. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van MHN holland csokis fehérjém, egy kis folyékony édesítőt még szoktam tolni bele pluszba, egyébként jó.
2016. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én MHN-ben nem bízok.. , myproteintől szoktam rendelni a fehérjém
2016. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az MHN olcsó és jó az összetétele, de nekem nagyon nem ízlik. A csokis és a holland kakaós is ugyanolyan. A Scitec-es sokkal finomabb, de nem annyival amennyivel drágább.


Most rendeltünk a myproteintől. Az összetétele nagyon jónak tűnik (96%-os tejsavó protein), az ízét meg majd meglássuk. Tegnap pont 25%-os akció volt, így az ára is nagyon kedvező volt.

2016. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%os, mármint 96%-a tejsavó?
2016. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a myprotein impact whey-t iszom. Árban teljesen korrekt, ízre nem túl intenzív, viszont én pont ezért veszem mert gyűlölöm az intenzív ízű proteineket.
2016. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amúgy mhnt iszok, nekem a hollandcsoki ízlik, most lesznek új ízek, 6 ha jól emlékszem, most kijött 2 abból a mogyoró csokinak biztos adok 1 esélyt majd.
2016. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Myprotein :) olyan akcióik vannak hogy csak na...
2016. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne a myprotein csak nem lehet náluk utánvéttel fizetni
2016. nov. 14. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt az egyet tudni kell hogy ami gyanúsan olcsó azt nem szabad megvenni! Amit nagyon olcsón adnak az sosem volt jó. Emlékszem amikor a bbtv-be kevésbé ismeret úgy mond "no name" olcsó proteineket vizsgáltak be a legtöbbnél közel sem azok a tápértékek jöttek ki amik a címkén szerepeltek. Teszem azt pl 25g fehérje helyett 18 volt benne. Amúgy minden gyártónak vannak olyan termékei ami kicsivel jobban megéri mint a másik tehát magára a táplálék kiegészítőre kéne koncentrálni nem a márkájára. Ha elolvasod a címkéjüket el tudod dönteni hogy melyik éri meg jobban. Pl a Full Force-os BCAA Glutamin szerintem nagyon jó ár-érték arányban van. Ha összehasonlítod a zöld illetve fekete-narancssárga Jumbo tápértékét akkor az az utóbbinak fog nagyon kedvezni.
2016. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!