Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, nektek hogy megy...

Testépítők, nektek hogy megy a futás?

Figyelt kérdés
Én igazából sosem szerettem, mindig küzdöttem vele, béna állóképességem volt. Aztán idén szeptember végén elkezdtem...6-7 km/h-val futhattam először ami vicc, nem is futás. Kb. 3 hónap futás után eljutottam arra a szintre, hogy 10km/h-val bírok futni fél órát különösebb gond nélkül. Nektek milyen az állóképességetek? Szerettek kardiózni, aerobozni vagy szenvedés?

2016. dec. 20. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kit értesz "testépítő" alatt? Kathi Béla nem hiszem, hogy sok maratont futott életében. Nos, én járok terembe és 2 hete vettem egy új futó cipőt is. De mivel sem nem szedek "cuccot" és az állóképességem is jó magabiztosan lefutok fél órát utána megyek guggolni. Szeretem, ilyenkor pedig a terembe kényszerülök futni, mivel csúszik minden. De, ha jobb idő lesz úgy is irány a kondipark locsolni a jeges vizet félmeztelen valami ócska rap zenére :D
2016. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lazy Lover ***** válasza:
nem nagyon futok inkább kerékpározok
2016. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Kit értesz "testépítő" alatt? "


Hobbistákat, nem profikat. Nekem nagyon jót tett, már guggolásnál sem kell annyira kapkodni a levegőt meg ha focizunk a haverokkal azt is jobban bírom.

2016. dec. 20. 19:52
 4/18 A kérdező kommentje:
És amúgy már kezdem élvezni. Nyilván közrejátszik, hogy jobban megy.
2016. dec. 20. 19:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Én imádom! Futópadon nem szoktam, csak kint a szabadban.
2016. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én most futópadozok, a hideg miatt. De eddig kint voltam.
2016. dec. 20. 20:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Á, én a teremben nem bírom rávenni magam. Rendesen bebugyolálom magam, jégeralsó, sál, sapka stb., és amíg nem lesz kint mínusz 20 fok, kimegyek.
2016. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Teremben kicsit monoton. De bírom. Meg most ki tudom mérni, hogy milyen gyors vagyok. Így talán jobban bírom növelni a sebességem is. Felakarok menni 12 km/h-ra.
2016. dec. 20. 20:20
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg én kicsit félek, hogy kint megfázok, mert hiába mondják, hogy orron be, szájon ki, én mindenütt szedem. :)
2016. dec. 20. 20:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem mondom, korábban én is megjártam egyszer-kétszer, hogy túlbecsültem a szervezetem tűrőképességét. :D
2016. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!