Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes test edzésbe ti hogyan...

Teljes test edzésbe ti hogyan zsúfoljátok bele a váll mindhárom fejének megedzését?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
vállból nyomás, oldalemelés, csigás széthúzás
2016. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak mellről nyomok, és fejlődik a vállam. A váll nem csak váll gyakorlatoknál kap terhelést. Max még hátsó váll kéne, ha az le lenne maradva.
2016. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy az itteni 5*5 huszárok nagyrésze nem versenyző, rohadt messze van a csúcs formájától, így aztán fejlődnek izolációs gyakorlatok nélkül is... jöhetnek ismét a pirospacsik mert megint leszóltam az 5*5- edzésmódszereket...
2016. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így vajon jó lenne?


A. nap:


3 sorozat vállról nyomás

3 sorozat oldalemelés


B. nap:


3 sorozat vállról nyomás

3 sorozat döntött törzsű oldalemelés

2016. dec. 22. 15:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne sok egy hétre?
2016. dec. 22. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 Nem akarok beszólni, de ne beszélj hülyeségeket. Az izom akkor nő ha terhelik, lehet azt izolációs gyakorlatok nélkül is. Másrészt az 5x5-tel könnyű erősödni és nagyobb erő = nagyobb izom. De szerintem kövesd a vér útját és edz triszettben bicepszre izolációs gyakorlatokkal. Azért adjuk meg a módját.


Kérdező szerintem jó, bár én nem tudom, hogy csinálod. Ha kevésnek érzed csinálhatsz többet. De ne gyakorlatból. A vállnak több funkciója van, ezért kell rá több gyakorlat, ennyi bőven elég.

2016. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 te meg kva nagy versenyző formában lehetsz, maximum valami trollbajnokságon te izoláció bohóc.
2016. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzésnek az a lényege, hogy alapgyakorlatokat csinálsz. Nem edzed meg külön-külön mindhárom fejet, hanem egy vállgyakorlatot csinálsz csak, egy nyomógyakorlatot. Ennél kap terhelést az elülső és az oldalsó fej, sőt az elülső fej még a mellre végzett nyomógyakorlatnál, a fekvenyomásnál is kap extra terhelést. Ami a hátsó fejet illeti, az megkapja a magáét a hátizomra végzett evezőgyakorlatnál.
2016. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!