Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra, hogyan és mire...

Kreatin kúra, hogyan és mire ügyeljek?

Figyelt kérdés

Na igazából csak annyit szeretnék hogy meddig kell feltölteni? Én egy 1-2 hónapra gondoltam.

Fejben megvan hogy hogyan kellene,csak azért még utánakérdezek a dolgoknak.Meg mire ügyeljek? És kell még valamit a kreatin mellé szedni? Fehérjeturmixom van.



2016. dec. 25. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Kaja fontos. Kreatin napi 10 g minimum étkezéssel együtt vedd be. Feltöltés ha van akkor csak 1 hét szokott lenni. Hasmenést okoz akkor oszd el kisebb adatokra a nap folyamán. 3-4 hónap után lehet szünet.
2016. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam,hogy egy hétig 30-35g kreatin szétosztva,egyszer reggeli kajám előtt 5 perccel utána edzés előtti kajámmal veszem be és este is az esti kajámmal,5x kajálok egy nap plus esti trumix meg edzés utáni turmix.Utána végig ameddig el nem fogy a másflk kg monohidrát addig nyomom 10-125 grammokban per nap szétosztva. :) Igyál sok vizet és ne higítsad fel a kreatint fél liter vízben mert úgy nem tudsz majd kajálni rendesen xdd nyelvedre öntöd rá egy kis víz és hadd szóljon.. :D
2016. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A feltöltés 1 hét és utána akkor csak teszem fel 10-15gramm kreatin?
2016. dec. 25. 16:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld pacsi!
2016. dec. 25. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen kb. Hány kiló vagy ?
2016. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most vagyok 71!Karácsony van és a mama sütije finom volt! :D
2016. dec. 25. 18:04
 7/10 A kérdező kommentje:
szóval lesz kicsit több..:DD de megoldom :D
2016. dec. 25. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit kell egy vacak kreatinnal ennyit bohóckodni? Úgy tervezitek ezt be mintha az első szteroidkúrátok lenne. Beversz napi 10 grammot két felé osztva kajálás előtt vízzel vagy anélkül ahogy jól esik aztán csókolom. Nem kell feltöltés meg ilyenek.. ugyanúgy betöltődsz anélkül is. Amit Gabszar írt az meg annyit is ért mint a neve.
2016. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már össze van rakva a dolog,deazért köszönöm a kommentedet.Ha tudnám törölni a kérdést törölném és akkor ha kaptam rá értelmes választ törölném:D Köszi a választ.
2016. dec. 26. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is elkezded szedni és lassan telítődik a szervezet. Nincs ezzel gond. Én is egy hónap kihagyás után három nap szedés után már éreztem a hatását ami összehasonlíthatatlanul sokkal jobb volt mint előtte. (Igaz, elkezdtem egy új dolgot is szedni a citrulim malátot, lehet annak is betudható a jóval nagyobb összhatás)


A kreatinnál a kihagyásra szükség van 2-3 hónap után, de lehet próbálni meddig van még hatása és azután kell kihagyni a szedést, akkor újra kezdve sokkal könnyebb és hosszabban bírod fáradás nélkül. Már próbálgattam és nekem így jött be.


Na meg még a kreatin mellé szedem a HMB-t, és a cirulin malátot ami értágító hatású Nitrogén Oxiddal támogatja a keringést. Próbáltam együtt mindhármat és nálam bevált.

A HMB a bevétel után másfél órával a legnagyobb hatású és kettő óra alatt esik a felére a koncentráció és a citrulinból a kezdetén 2 kapszula. A HMB-ből előtte egy órával időarányosan elosztva a fizikai teljesítés ideje alatt, óránként egy-két tbl. Napi maximum 5 tbl.

2016. dec. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!