Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Középiskolai kollégium mellett...

Középiskolai kollégium mellett hogyan lehetne fogyni?

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 87 kg. Tudom nagyon sok..tavaly nyáron fogytam 10kg-ot amiből semmi se jött vissza,viszont szeptembertől koleszos lettem és azt eszem amit adnak napi 3x.

Van a suli közelében egy edzőterem ahova kb heti 2-3x le tudnék járni...szeretnék egy személyi edzőt,azonban tudtommal az nagyon drága.:/

Nyárra le szeretnék adni még 8-10kg-ot.

Hogyan lenne ez megoldható? Az adott napi 3x étkezést sajnos nem tudom elhagyni,mert ez a legolcsóbb megoldás és nincs sok pénzünk.

Nagyon szeretnék eljárni edzeni és változtatni újra,de hogyan?

Valaki tudna segíteni ebben?

Nagyon köszönöm ha elolvasod és segítesz!:) 15/l



2016. dec. 30. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Edzessel szerintem sikerulhet.

Sajnos az etel mindennek az alapja. Attol fugg milyen eteleket adnak. Edzoterem+irany futni.:)

2016. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül az a koleszos kaja egy hónapban? Nem biztos, hogy olcsóbb.
2016. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs étrended, akkor csak annyit lehet tenni, hogy megpróbálsz valamivel kevesebbet enni és elkerülni a édességet, cukros italokat meg a legegészségtelenebb dolgokat. Futni még szerintem ne fuss, elég még a tempós séta, szobabicikli. A térdnek így jobb.
2016. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű... Ne vigyél otthonról kaját, a koleszos sz.r kajával csak fogyni lehet...
2016. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kalóriát így is tudsz csökkenteni, főleg, ha az ételek legelőnytelenebb részéből eszel kevesebbbet. De ha emiatt hasznos tápanyagok is kiesnek és összességében hiányos lesz az étkezésed, az nem jó (nem tudom, milyen manapság egy koleszos koszt, maradjunk valami otthoninál a példa kedvéért. alig eszel a zsíros galuskából, de ezzel fehérjét is ejtesz ki s nem tuti, hogy elég húst s miegyebet adnak, hogy rendben legyen a napod. az pedig fontos).

De ha megeszel mindent és deficitben vagy, akkor is fogynod kell.

2016. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon szépen köszönöm mindenkinek!:)
2016. dec. 30. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!