Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire számit jónak?...

Ez mennyire számit jónak? Ill. segitséget is kérnék

Figyelt kérdés
Oktober 27 én kezdtem el edzeni akkor még csak 70 kg voltam(15f 198cm),de jelenleg 74kg vagyok ami azt jelenti hogy 2hónap alatt 4kg-al lettem több és az lenne a kérdésem hogy ez jó-e? Egyébként eléggé nehezen hizok. Ja és ha valaki esetleg tudna nekem egy jó(akár lehet több is) edzés tervet ajànlani azt megköszönném illetve pár tippet ami segitene az edzésben,előre is köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 31. 17:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem mondani hogy heti 5-6-szor edzek
2016. dec. 31. 17:10
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:

A tömegnövekedésed nagyjából otpimális. Étrended van?


Edzeni felesleges 5-6 alkalommal hetente. Heti 3 teljes testes edzés elég.

2016. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 63kg-al kezdtem, 2 hónap után 70 kg vagyok. Én is nehezen hízok. A napi 2000 kalóriámat emeltem 3000-re és kicseréltem a gyors szénhidrátokat lassan felszívódóakra. Illetve a zsírokat jobb minőségre cseréltem.


Heti 2x edzek meg egy izmot, csak szabad súlyokkal, alapgyakorlatokkal.

2016. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Belss válasza:

Nem az a fontos hogy mennyit híztál,hanen az hogy az ami van eddig abból mennyi a felesleg,szerintem ha valaki edz,meg próbál gyakorlatokat végezni,annak nem jó ha ennyit felszed,az a kalória amit felszedünk annak izommá kell átalakulnia,ha helyesen tornázunk.

Hány éves is vagy?

Én jelenleg(kb) 53kg vagyok és ez tartom már egy éve.És azelött is csak nagyon keveset híztam,én tornázon(nem vagyon anorexiás)de viszont valamikor arra gondolok hogy egy kicsit fogynom kéne,de viszont inkább tornázom.

Ugyhogy próbálj valamit változtatni.

2017. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Attól függ mi a célod.?!

Edzéstervvel kapsoltaban, erre vanank az edzők, a legtöbb ingyen megcsinálja.

2017. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A celom az hogy izmot szedjek fel(és eddig csak azt szedtem fel...nincs rajtam felesleg
2017. jan. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!