Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek sokat eszek?

Szerintetek sokat eszek?

Figyelt kérdés

250g csirkemell,egy tepsi sult zöldség,10dkg sonka,150 g paradicsom,200 g cottage cheese,125 g túró és 3 deci tejjel keverve ,pár szem fagyasztott zöldség

Ez persze szét van osztva 5 felé egész napra

Jah és dietazom



2017. jan. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

diéta=étrend, szóval most mit is csinálsz? szálkásitó diétán vagy?

legyünk már tisztába a fogalmakkal, amúgy nem eszel sokat ha általánosságban vesszük, de az egyáltalán nem számit, magadhoz képest(nem,kor,tömeg,testzsir,genetika,stb) kell jó étrendet összeállitani

2017. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most ne azt nézd h mit eszek mert annos is dietaztam ugyan ezekkel az ételekkel és fogytam,szóval most hagyjuk ezt az étrend össze állítást ,nem fogok mindent részletezni

Egyébként 20 éves ,162 cm,62 kg de másfél éve edzek szoval izmosabb alkat vagyok az átlagnál mivel genetikam ilyen szempontból jó de más szempontból sajna nem

Szóval ilyen 55-re akarok lemenni

Anyám szerint sokat eszem ezért kerdeztem

2017. jan. 12. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
heti fél kiló az ideális és akkor nem igazán lesz izomveszteség, tehát lényegtelen hogy valakinek ez sok lenne, és kalóriapluszban lenne mert nem őt eteted ,hanem saját magad szóval annyit egyél amennyi a te genetikádhoz kell:)
2017. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sonka és tej nem kell, a többi jó
2017. jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!