Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem kialakítása otthon...

Konditerem kialakítása otthon vagy edzőterem? Melyik éri meg jobban hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nincsenek olyan komoly terveim, csak szeretnék erősödni.Úgy 100-120 ezerből már be lehetne szerezni az alap eszközöket?
2017. jan. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy teremben milliókért vannak eszközök és nem csak a full felesleges gépekről beszélek. Neked meg ban rá 100e forintod. Szerinted melyik a jobb, főleg hosszabb távon
2017. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jófogás,vatera ... ezeken nézz körül, vannak egész jó ajánlatok, fekvenyomópad+kétkezes rúd+tárcsák

ennyi kell, franciarúd is jó lenne(én csak azzal bicepszezek) egykezeseket én pl nem használok, de az is jó ha van

keret nem feltétlen kell, felveszed a súlyt felvétellel(gyakorlat neve) és elölguggolást csinálsz

2017. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok

100ezerből tehát nem fogsz tudni beruházni

de ha gyüjtesz még hozzá akkor szerintem jobban megéri, nekem pl biztosan mert be kéne járnom városba(1400ft)+még a kondibérlet, az utazás+ állomáson várni, idő pénz

szóval nekem jobban megérte beruházni

2017. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
be lehet ruhazni abbol siman. a sulykeszletet mindig tudod boviteni utolag, nem kell ot evre elore megvenni.
2017. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy nagy igényű és elég pár eszköz, akkor otthoni terem.
2017. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szobakerékpárom van, fekpadom, kézisúlyzó szettem és húzódzkodó rudam. Profi testépítéshez ez valószínűleg kevés, de ezzel is messzire el lehet jutni és én jobban szeretek otthon edzeni. 40 ezer volt a bicikli, 60 a fekpad.
2017. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!