Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem gáz odamenni valakihez,...

Nem gáz odamenni valakihez, hogy becsatlakoznál és adja át a gépet, amíg neki pihenő ideje van? És neki illene átadni?

Figyelt kérdés

Biztos nálatok is nagyobb a forgalom januárban a teremben. Múltkor az egyik gépnél lévő sráchoz odamentem, hogy mennyi van még neki mondta, hogy három sorozat. Erre a mellette álló személyi edző már lökte is, hogy utána jöhetek. Az hagy ne mondjam, hogy két sorozat között legalább egy percet csak ücsörgött, amíg én lazán elvégezhettem volna a gyakorlatot... Az utolsó sorozat előtt az edzője még gyorsan befoglalta a törölközővel a guggoló állványt is, hogy ne menjen oda más.

Most komolyan, nem úgy illene, hogy amikor nem dolgozik, akkor átadja a gépet? Eddig ezzel kapcsolatban csak jó tapasztalataim voltak...



2017. jan. 17. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem gaz. En teljesen normalis dolognak tartom ezt, de vannak olyanok akik valami oknal fogva nem szeretnek osztozni a gepeken...
2017. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dobrovics Dániel ***** válasza:
30%

Szerintem ebben semmi furcsa nincs. A személyi edző a munkáját próbálja végezni.

Ezeken nem kell csodálkozni.

2017. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt mikor egy személyi edző 3 gépet is befoglalt egy tanítványa miatt. Megértem ha akarom ,csak én is kifizetem a kondibérletet...
2017. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én leszarom.

leveszem a törülközőt és átrakom máshova.

eddig még senki nem mert beugatni miatta.

fizettem érte,ezért amíg ott vagyok és használni akarom addig az enyém.

legközelebb ne kérdezz,hanem közölj-beszállok amíg pihensz papa,köszi.

2017. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!