Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam, hogy hatékon...

Hogyan csináljam, hogy hatékony és látványos legyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni edzeni és eddig nem nagyon jártam kondiba de most szeretném komolyan venni de nem tudom konkrétan mit kéne csinálnom, hogy látványos legyen. Az éttrendről hallottam, hogy 0 cukor és zsír meg edzési terről is, hogy minden nap mást nyomni ezeken kívül valami még?

2017. jan. 18. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget hallottál. Nem tudom ki mondta neked, de rá inkább ne hallgass. Sem a cukrokat, sem a zsírokat nem tudod kizárni, és nem is kell. A zsírt egyenesen tilos túlságosan lecsökkenteni. Nem is kell minden nap mást nyomni. Kezdésnek bőven megfelel heti 3 teljes testes edzés. Kezdésnek elolvashatod a sárga kapszula című ebookot, ingyenes. A táplálékkiegészítős, anabolikus ablakos stb. marhaságokat hagyd belőle figyelmen kívül. Az étrend és edzés részt érdemes elolvasni, akkor lesz egy alapod, ahonnan ki tudsz indulni, aztán gyűjtheted tovább a tudást, ha tényleg leköt a sport hónapok után is.
2017. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvenc oldalam,itt minden kérdésedre választ találsz: [link]
2017. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!