Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem mozdul a hasam?

Miért nem mozdul a hasam?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve fogytam betegség miatt,hasamból 12cm ment le.Mivel beteg voltam nem tudtam sportolni,ekkor még izomtömeg nem volt rajtam. Állva jó a hasam.

De a hasam alja még is lóg ha ülök,ami számomra nagyon zavaró. (olyan mint ha zsíros lenne)

Edzek keményen,étrend nagyon tiszta,és jól megtervezett. (zsír,fehérje,szénhidrát megvan) De nagyon zavar ez a has,és nem változik sehogyan sem,minden más szépen alakul.

Már annyi pénzt beleöltem (Injekciós zsírsejtroncsolás stb)de semmi.

Beszereztem szteroidot (sajnos),de nem tudom ez mennyire segítene.


Mit javasoltok?



2017. jan. 19. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen cuccocskát szereztél?

Diétázni kéne, nem zsírsejtroncsolni.

2017. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvasd el normálisan a kérdés alatti leírást utánna válaszolj,ha nem megy segítek:

"Étrend nagyon tiszta,és jól megtervezett,zsír fehérje,szénhidrát megvan.= DIÉTA.

2017. jan. 19. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fogysz, akkor mégis sz4r, ennyi. Nincs ilyen, hogy jó, aztán mégse fogysz. Kérdeztem mást is egyébként. Remélem valami finom szemes sz4rt szereztél, hátha befogysz tőle..
2017. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,nem tudom ez miért megy olyan nehezen,olyan mint ha teljesen odanőtt volna.

Stanazolol Genesis-es 10mg. Még van Primobolan de az nem tudom mennyit hozna. vagy segítene-e mert jóval gyengébb. Erőset meg nem szeretnék.

2017. jan. 19. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a 2 szinte se hatást, se mellékhatást nem fog produkálni, csak elnyomja a saját termelésed. Nem ér semmit, megszabadulnék tőle. Ha belenyulok a szervezetembe, akkor ne ilyen kis baromságokkal nyúljak már bele, mert semmit se ér.
2017. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék egy képre arról az "állva már jó"-hasról, 10-11%-ra genetikától függetlenül tiszta diétával bárki le tudja vinni a testzsírszázalékát, ott kizárt hogy lógjon..

Az megdöbbent hogy úgy adsz ki pénzt illegális gyógyszerért, hogy nem is ismered a hatását, sem azt hogy segítene-e rajtad. Ha megnézel egy profi kúrát, az alapja mindig egy tesztoszteron-észter, mondjuk propionát. Mellé jön egy más karakterű vegyület, diétában célszerűen trenbolone, hozzá pedig a drágább kémia, a növekedési hormon, pajzsmirigyhormonok stb.

Nem sokan mászkálnak 20 év felett jó izomtömeggel, 10% testzsír alatt kémia nélkül az utcán, de még a teremben sem sűrűn, biztos hogy ez neked reális cél?

2017. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az kéne még, hogy trent nyomjon.. :D
2017. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja... tren mondjuk kemény lenne. Nem kell semmilyen szteroid,csodabogyó. 10% testzsírra le tudod vinni,ha nem zsíros a hasad hanem a bőr lóg az meg műtét max.
2017. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!