Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők miért nem eszünk...

Testépítők miért nem eszünk nyulat?

Figyelt kérdés
Ha nem is napi szinten, de ezzel változatosabbá tehetnénk a kajánkat. Sehol nem olvasni a nyúlhús+edzés lehetőségről.

2017. jan. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert aranyos... legalább is én azért nem :D.
2017. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó hús, nyilván sok testépítő eszi.

Ritkább és drágább hús, azért nem kerül elő folyton mindenütt.

2017. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tenyésztőktől nem olyan drága,1500-2000ft körül van, szerintem ez vállalható. Mondjuk a szárazsága miatt kevesebb kaja készíthető belőle mint a csirkéből. Én rendszeresen beillesztem azu étrendembe. Pl: tepsiben zöldségekkel, alufólia alatt brutál finom..
2017. jan. 19. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

szokás kérdése.

szerintem mo-n nem lett szokás a rendszeres nyúl evés.

de pl ausztráliában meg alap gyúrós kaja a kenguru,vagy amcsiknál a bölény,vagy a pápuáknál az óriás repülő kutya.

de pár éve az egyik kérdező írta,hogy hó végén mindig sün meg ürgepörköltet csinált amikor kifogyott a léből,úgyhogy az állati fehérje az állati fehérje,csak lehetőleg ne védett állatokból,vagy kutyából macskából patkányból varjúból illik bevinni.

2017. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Korbács Te szoktál nyulat kajázni? Ha igen hogy van elkészítve?
2017. jan. 19. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

nem igazán.

nekem a nyúl testéről amikor fogom a kezemben a macska jut az eszembe és macskát sem eszem.

de a nyulat lehet kipróbálom majd.

2017. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem sem drága, de drágább. Sokaknak ez számít.

Mi pont ma veszünk háztól nyulat, illetve a párom. Nekem túl sovány és amúgysem eszem húst, elveszi a helyet a tojástól. Attól még jó, nagyon zsírosan elkészítve még meg is tudnám enni, de kár lenne belém, annyi jobbat és olcsóbbat ehetek.

2017. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

--gömb--


Mert a nyuszi cuki, nem bántom.

Meg amúgy sem szeretem a húst.

2017. jan. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!