Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik vitamint vegyem férjemnek?

Melyik vitamint vegyem férjemnek?

Figyelt kérdés

A multi pro és az animal pak közt gondolkodok, szülinapjára venném, de nem tudok dönteni. Tudom, hogy az animal drágább, de annyival jobb is?

mind2t szedte már.


2017. jan. 20. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnézve az összetételt az animal pak nem véletlen drgább, mert tele van BCAA fehérjével, tehát ha szed külön fehérjét, akkor bőven elég a multi pro, ha nem szed, akkor vedd a drága animal pak-ot.
2017. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

iszik BCAA-t meg fehérjét is


na ez nekem fel se tűnt :D látszik mennyire értek hozzá :D kimerül a tudományom a csirkemell 38 féle elkészítésében :D

2017. jan. 20. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy melyik vitamint vegyem fehérjémnek :D
2017. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Multi pro jobb ár érték arányban. #1 es nem igazán ért hozzá. Viszont lehet hogy az animalnak jobban örülne.
2017. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, végül azt vettem, mert kap mást is, az animalt meg majd húsvétra ;)
2017. jan. 21. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-nek lövése nincs mi a különbség a kettő között, de a multival nem lőttél mellé.
2017. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Máté fusd át ezeket


[link]


[link]


bár a kérdezőnek már meg lett válaszolva, hogy elég a sima vitamin.

2017. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!