Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az edzésterv működhet?

Ez az edzésterv működhet?

Figyelt kérdés
Legelőszöris magamról 1-2 szó: 23/F vagyok 176 cm 77kg elég régóta edzek de komolyabban kb 7-8 hónapba idáig elég jól fejlődtem. Most viszont eléggé belassult ezért váltanék edzéstervet, hogy hátha. Ami úgy nézne ki hogy heti 4 edzésnap 2 nap felsőtest 2 nap alsótest edzés értelem szerűen váltakozva és a felsőtest edzésnél menne a kardió/aerob. A team suleiman féle programot is belevenném hogy 1-2 gyakorlat menne csak,de sok sorozattal.

2017. jan. 20. 16:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy az is bevállhat hogyha egyik edzésen izoláltan nyomom a másikon pedig nagyobb súllyal "rángatva" ?
2017. jan. 20. 17:02
 2/19 anonim ***** válasza:
A súly rángatásnak szerintem semmi értelme sincsen.
2017. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nyílván nem full szabálytalanul rángatózásra gondoltam, hanem h kicsit több súllyal, és csak picit menne a szabályosság rovására pl h bicepsznél kicsit beledőlnék. Most elég sok helyen olvastam ezt hogy beválik az embereknek.
2017. jan. 20. 17:48
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Attól, hogy bedolgozik más izom is, még a célizom nem fog kikapcsolni.
2017. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha már Suleiman elveit szeretnéd követni miért nem bízol meg benne annyira hogy 100% ban azt próbálod csinálni amit ő tanít? Én 1éve így edzek és rengeteget sikerült vele fejlődnöm. Heti 4edzés, 2nap edzés 1 pihenő izmonként 1 max 2gyakorlat nagy súllyal 6-7-8-9 sorozattal
2017. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy itt kérdezek. 5-ös, ez a modszer, hogy is van pontosan? a sulyt minden sorozatban emeled (mint piramisnal), vagy egy bizonyos sullyal megy 6, 7 v 8 sorozat?
2017. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem mindenben értek egyet Suleimannal.
2017. jan. 20. 23:13
 8/19 anonim ***** válasza:

5-ös,erre én is kiváncsi vagyok,amit a 6-os kérdez.Én is kipróbálnám,csak nem tudom,hogy is van ez pontosan.

Amúgy izolálni nem kell.A lényeg,hogy minél nagyobb súllyal tudd végezni az adott gyakorlatot.Nyilván nem rángatni kell a súlyt,de az izolációnak sincs sok értelme

2017. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem edzettem sajnos még szulival de én ezt láttam tőle, lényegében annyi hogy kiválasztasz egy súlyt amibe az első sorozatban belemegy 6-7-8 ismétlés aztán addig csinálod amég már egy sem megy vele ez kb 6-10 sorozatot jelenthet
2017. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Értem.Akkor ennek gyakorlatilag a bukásig edzés a lényege?

Akkora súllyal is kezdhetem,amibe 5-6 megy bele?Ha már inkább erőemelés a célom

2017. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!