Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan térjek vissza az edzéshez?

Hogyan térjek vissza az edzéshez?

Figyelt kérdés

Már valahány hónapja nem edzettem. Abbahagytam a munkahelyem miatt ugyanis fizikailag nagyon megterhelő, de mostanában úgy érzem attól, hogy megterhelő, nem mozgat át megfelelően, és főleg nem minden izmot.

Ismét el szeretnék kezdeni rendszeresen edzeni, csak nem tudom milyen intenzitással álljak neki



2017. jan. 20. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit melózol?
2017. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először átmozgatással kezdj 2-3 hónapig.
2017. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fa feldolgozó üzemben ahol sperlemezt csinálnak, mi pakoljuk a gépre a rönköket, kézzel húzzuk őket az emelőre, 30 tól 600 kilós tőkéket mozgatunk egyedül vagy ketten, van hogy emelni is kell kézzel kisebbeket.
2017. jan. 20. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én helyedben a szabadnapjaimon egész testes gyúrást csinálnék pár hónapig. Aztán ha lenne erőm, apránként beilleszteném a hétköznapjaimba is a gyurmát de már edzésterv szerint. A megszokottnál többet ennék,vitamin+ásványi anyag+tömegnövelőt beilleszteném az étrendembe.
2017. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!