Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nem helyes férfi hiába...

Egy nem helyes férfi hiába gyúr (a nőkre gondolva). Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, kíváncsi vagyok a véleményetekre! Jöhet bármi, a kulturált válasz zöldet kap.

2017. jan. 20. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy kifogásokat keresel, ahelyett, hogy cselekednél.
2017. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
aki a nők miatt edz az egy balfütyi én még nem láttam olyat aki szerencsétlen volt és kigyurta magát utána sikeres lett a nőknél de mindegy
2017. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A csajozáshoz szociálisan kell fejlődni és a dumát a játszmát kell fejleszteni.A megjelenést tekintve az alap ápoltságot nem számolva,egyedül az alacsonyság ami valóban azonnali kizáró ok lehet,szövegtől függetlenül.Az izomzat mindegy a nőknek.Ha mentálisan felé tudsz kerekedni,akkor lehetsz beles állat,vagy magas csontváz,a nő akarni fog.
2017. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Még kinézetben is rengeteget számít egy izmos test egy férfinél s ez csak egyetlen tényező s nem feltétlenül a legfontosabb...

Az arcoddal amúgyse tudsz mit csinálni, de gyúrni tudsz, miért ne tennéd? Főleg, hogy elég sok haszna van. Igazából az a jó, ha magad miatt csinálod, de ha az egészség és erő csak mellékhatás a csajok miatt, az is jobb, mint punnyadtnak maradni.

Még nőnél is számít, hogy edz-e, pedig ott mintha fontosabb lenne a külső, mint a férfiak esetében s kevésbé várják el tőlük az izmosságot... Mégis. A test jobban néz ki, jobban működik... Ez jó és vonzó. Az ember közérzete, energiaszintje, önbizalma, kisugárzása is javulhat azért, mert edz. Ez nyilván változó, de adott esetben apróbb csodákat tehet az emberrel.

2017. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Inkább azért gyurd ki magad hogy diszkóba ha 2 gyerek oda jön hozzád le tudd ütni és ne téged üssenek le
2017. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akinek ennyit ad az edzés, hogy a nőknek akar tetszeni és, hogy a dizsibe nagyibbat tudjon ütni az annyit is ér.
2017. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 00:26

B...hatja,nem ettől fogja tudni megvédeni magát.


Kérdező

A "nem helyes" azért relatív.Konkrétan ez a tapasztalatod,hogy azért utasítanak vissza mert nem vagy helyes?

Amúgy nem gondolom fölöslegesnek az edzést,mert minden tényező számíthat.Nincs tökéletes ember,a legjobbnak tűnő nők sem azok.Mindenkinek vannak hátrányai,és előnyei.Ha pl.jó a dumád,kisugárzásod és a tested sem egy zsák krumpli,akkor neked ezek lehetnek az előnyeid.Én arcra nem vagyok csúnya,ezt beképzeltség nélkül mondom,cserébe viszont alacsonyabb vagyok.Van rajtam némi izom,pocakkal.A nekem való nőkkel nincs gondom általában,és nem kell bányarémekkel beérnem.Egy nálam magasabbal viszont nem fogok próbálkozni,szóval azt is ki kell tapasztalni,hogy kinél mit érhetsz el.

2017. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez nem csak így megy. A helyes is szubjektív. Pl ti, férfiak ha öltönybe vagytok felöltözve vagy ingbe sokkal vonzóbbak vagytok. Továbbá engem jobban vonz egy olyan fiú aki mosolygos és kedves, de nem rosszindulatú és beképzelt.

18/L

2017. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

18/l

Tehát a jó anyagi helyzettől egy nem helyes is vonzó lehet:)

2017. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása után rájöttem, hogy nem "helyes"-t kellett volna írnom, hanem azt, hogy "egy, a nőknél nem sok sikert elérő férfi...", de mindegy végülis, mert (számomra legalábbis) ugyanaz a kettő.

És igen, ez a tapasztalatom. Meg az, mint amit a kettes válaszoló írt. (Nem emiatt lesz valaki sikeres. Csak akkor tudnám miért..)

2017. jan. 21. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!