Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy van az, hogy profiknál...

Hogy van az, hogy profiknál pont az ellenkezőjét látjuk, mint amire kezdőket oktatnak?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki a szabályos végrehajtást hangsúlyozza, mégis sokszor ha nézek videót, pl Kathi Béláékról, csalva, nem szabályosan edzenek, baromi nagy súlyokkal.Talán tudnak valamit és nem síkhülyék az edzéshez, de a kezdőket leszólják ha olyat csinálnak, amit ők.Erre jön ez a számomra nagyon szimpatikus Suleiman és borítja az egészet, azt hangsúlyozva, hogy sok gyakorlatnál csalással kell edzeni, mert a profik videójában is azt látni hogy sokszor csalnak, mert így még nagyobb súllyal tudnak edzeni.S működik neki a dolog.

Ti mit gondoltok erről?



#testépítés #csaló edzés
2017. jan. 20. 22:40
 1/10 anonim válasza:
74%
Én is így edzek, mint ahogy a Team Suleiman "tanítja" és nekem bevált.. ennyivel nem lehet leírni szuli edzésmodszerét hogy csalással edz, sok mást is tudnék az edzésmódszeréhez sorolni. Egyébként ő sem azt mondja hogy csalással edzünk, hanem valamelyiknél lendülettel. Pl. Nézd meg az oldalemelős vagy a bicepszezős videóját, ott látod mire mondja. Remélem tudtam segìteni, vagy ha van még kérdésed nyugodtan írj..
2017. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz így elmagyarázni. A csalással nincs gáz ha az tudatos és ésszel kezeli az ember. Nem mindegy melyik gyakorlatnál és hogy akarsz belecsalni.
2017. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

190 kg-ot kinyomom fekve 10 szer.

Igaz, kicsit hidalok, de kinyomom.

Akkor ez csalás?

mert én nem úgy érzem.

Az izmaim elég keményen dolgoznak, hogy kimenjen, és az izomláz is ott van.

2017. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kell is csalni, de nem minden gyakorlatnál. Hülyeség, hogy mindent úgy kell csinálni, hogy a testet egy centit sem mozdulhat el. Viszont rángatózni sem kell úgy mint akinek epilepsziás rohama van, annak sincs értelme.
2017. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is Szuli módszerét követem, szerintem egy kezdőnek elsőnek szabályosan kell megtanulnia edzeni felesleges is az elején rögtön erőltetni a brutál edzést amikor még amúgyis bármitől fejlődsz... ha az már megy utána lehet megtanulni szabályosan csalni. Az meg, hogy ki mit gondol kitérdekel? Én fitness terembe járok edzeni kb az egyetlen vagyok aki keményen nagy súllyal edz képzelheted hogy kinéznek de marhára nemérdekel mert én vagyok a legerősebb a teremben és amég ez így van addig azt mondanak amit akarnak
2017. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Elég meredek Kathi Bélát összehasonlítani 50kg Pistikével aki ma megy le először a terembe. Kathi Bélának van 20 év (vagy nem tudom mennyi) edzésmúltja, kialakult az agy-izom kapcsolat, tudja, hogy az adott gyakorlatra, hogyan reagál a teste, és nem utolsó sorban tudja mikor érdemes csalni.

Pistike nem, Pistike lemegy, azt hiszi a nyak mögül nyomás az a hátad edzi meg, aztán rángat kettőt oldalemelésnél és csodálkozik, hogy nem csak nem fejlődik semmit, ráadásul fekvenyomás után nem is a melle izomlázas hanem a válla. Röviden ezért.

2017. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, hogy felrakok állva bicepszre 52 kilót, csalva, de csinálok 6 ismétlést. Érzem a karom, meg úgy az egész hátamat, van benne lendület. Bőven dolgozott az egész törzsem is, bicepsszel együtt. Aztán csinálok mondjuk 2x19 vagy 21 kilóssal curls, beforgatás nélkül, hogy szinte csak a bicepsz dolgozzon.

Hátnál is ugye ott a felhúzás, ami szinte egész testes gyakorlat, aztán megyek evezek. Szóval nem hiszem, hogy van értelme a "csak izolálásnak", kellenek alapgyakorlatok, amikben, ha kell, csalsz is, de dolgozik az egész tested, aztán, ha akarod még, akkor izolálhatsz.

Szerintem..

2017. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ha egy Kai Greene tud 8-10 kilóval bicepszezni akkor kicsit soknak érzem az ilyen előttem 52 kilóval bicepszező embereket.

átlagban az ilyeneknek van 40 körüli karjuk 2-3év edzés után is

a Kathi Béla meg egy gyász, baromkodik össze vissza mellesleg szét van szterózva, biztos forrásból tudom.

2017. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 év után volt 40-es kar, öcsi, de látom, hogy a másik felét a mondandómnak nem tudtad bufferelni.

Kai Greene-t meg ne hozd már ide, más világ..

2017. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kai greene mikor bicepszezik 8-10 kilóval pont ő az aki felismerte a nagysúlyos edzés fontosságát bár csak időlegesen alkalmazza, a mai profi testépítők edzésmódszerei pedig nem követendőek!! a maximális bedurranásra hajtanak mert olyan doppingokat használnak amivel már attól is fejlődnek... te nem fogsz tőle!
2017. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!