Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fenekemet hogy lehet edzőter...

A fenekemet hogy lehet edzőterem és futás nélkül otthon nagyon szépre formálni nyárig?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőségem edzőterembe menni, a térdem pedig porckopásos, ezért nem futhatok és biciklizhetek. Tudnátok ajánlani "gyilkos" tornákat, amik láthatóan szebbé teszik a fenekem? Az izomláz egyáltalán nem zavar, szóval nem baj, ha megerőltet. Június elejére kellene összehozni a dolgot, de annak jobban örülnék, ha hamar meg lenne, és utána már csak szinten kéne tartani magam...

2017. jan. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Arra kell meglennie?Készülsz valami szupermodelkedésre?:)


Híd, guggolás, egylábas guggolás, láb emelés, katonai nyomás.Ezek ugranak be így egyből.(elég szép eredményeket értem el annó ezekkel.még az exem is megdicsérte xd)

2017. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mielőtt küldenétek üzeneteket faszi vagyok! 19F #1
2017. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én guggolnék akkora súllyal, amekkorával megy. Egykezes súlyzók is megteszik az elején, nem drága beszerezni őket.

Ez lábra van, de a feneket is érinti.

Persze jobb, ha mindenre edzel.

S ha türelmes vagy, a látványos izomnövelés általában nem megy nagyon gyorsan. Persze az étrend is fontos.

2017. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Asszondja, hogy...nyárig még van február, március, április, május, ha a január végét nem nézem. 2 hónap átmozgató edzés kell, ha még nem edzettél, szóval úgy számolj. Nagy csoda nem lesz ennyi idő alatt.
2017. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az az átmozgató edzés? Hogyan kell?
2017. jan. 23. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress rá a Sárga Kapszulára, ami egy ingyenes e-book és minden világos lesz.
2017. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó ötlet súllyal guggolnia, ha porckopásos a térde? :/
2017. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alpárinak és hülyeségnek fog látszani, de a rendszeres dugástól brutál popsit lehet elérni (persze csak ha értelmesen étkezik mellette az ember). Mondjuk június eleje elég közel van, nem ártott volna hamarabb megkezdeni a formálást.


Mihez kell egyébként pont akkorra, ha megkérdezhetem?

2017. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bikinis fotózás lesz, és azt mondták az ügynökségen, hogy minden okés, csak a fenekemet kéne gömbölyíteni...
2017. febr. 11. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!