Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lenne értelme a diétának?

Hogy lenne értelme a diétának?

Figyelt kérdés
Lassan itt a tavasz, és én március-áprilisra terveztem a diétát. Viszont az a gond, hogy nincs rajtam olyan sok izom, de elég zsíros vagyok, kb. 19% a tzs. Azt viszont nem akarom, hogy az legyen mint múlt évbe, hogy kb. semmi izommal elkezdtem diétázni, és rengeteg izom lement rólam zsír meg kb. semmi, és hát mondanom sem kell hogy hogyan néztem ki. És akkor az lenne a kérdésem, hogy most még inkább tömegeljek és próbáljak felszedni pár kg izmot egészen májusig, és május-júniusba diétázzak, vagy elkezdjem a diétát már márciusba?

2017. febr. 4. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nincs ertelme 4 honap tomegelesnek

amennyi izmot felszedsz,annak a felet le is adod dieta kozben ha nem az egeszet

max 1 kilo izmot tudsz felszedni de akkor nagyon jol kell etkezni es edzeni es persze a genetika se mind1,ugyhogy a legjobb esetben olyan 3 kg izmot fel tudsz szedni,de az szinte nem is fog latszodni

aki van 3 kg zsir azon se venni eszre annyira,izmot meg plane mert kevesebb a terfogata

nincs ertelme

ha tomegeles akkor legalabb 1 evben gondolkozz,mert igy csak időpocsékolás

2017. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Semmi diéta! Egyél rendesen (ZSÍROS húsokat), és közben dolgozz az izmaidon. Most jönnek a lehurrogók, hogy csirkemell, meg csirkemell, de ne hallgass rájuk. A zsírokra szüksége van a szervezetednek ahhoz, hogy kinyíljon a Vater Papilla, és az epe a patkóbélbe ürüljön, segítve a normális emésztést, a hormonháztartást, a mentális egészséget, az immunrendszert.
2017. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja szükség van rá, csak ha mondjuk nem kéne napi 200g telített zsírt se megzabálni egy nap, meg ha a zsír magasan van tartva, akkor a ch-t le kell tolni. Ez így elég lófsz tanács, hogy "zabálj sok zsíros húst, oszt' jó lesz"
2017. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!