Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én szeretek cipő nélkül...

Csak én szeretek cipő nélkül zokniban guggolni, vagy azért érzem kényelmetlennek cipőben, mert rossz a cipőm?

Figyelt kérdés

Amikor guggolok, akkor mindig levetem a cipőmet, mert így kényelmesebbnek érzem. Könnyen megtehetem, mert otthon edzek. Lehet, hogy cipőben is tudnék guggolni, csak amit használok cipőt, az nem alkalmas guggoláshoz?


Ilyen cipőben edzek, a színe, de igazából ugyan az.


[link]



2017. márc. 3. 11:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyen cipőben edzek, a színe más, de igazából ugyan az.*
2017. márc. 3. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettö.


A lábnak a legjobb, ha valaki mezítláb van. Amiért szükséges a cipö, mert a talaj szúr, hideg, és göcsörtös.

Egy edzés során a talpat kell védeni a megszuro, vágó dolgotol és a bokát a göcsrtös úton való mozgástól.


Ha otthon edzel, akkor akár mezitláb is megteheted, talán ami fontos, hogy ha gyors mozgást végzel, mint stepaerobik, akkor a félre lépéstöl egy cipö megvédi a lábat.


Egy tipikus balesetem volt. Lépcsön papucsban szaladtam fel, és a kanyarban, lábélre léptem véletlen, és az egész lábam kifordult és az egyik lábfejcsonotom eltört(8hét gipsz). Ha edzöcipöben lettem volna, akkor ez valószínü nem történt volna meg.

2017. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha otthon edzel akkor mezitláb,zokni a legjobb

ha a padlótó nem alkalmas akkor egy 1000 forintos tornacipő :)

2017. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is otthon edzem, és meztelenül... :D 10 éve még nem lett belőle bajom... egyedűl futógépen veszek fel egy kisgatyát, mert a folyamatos lóbálástól megfájdul :D
2017. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban szeretek cipőben guggolni, mert összefogja a lábamat, mint, mikor bandázst tekersz a kezedre. Persze, ehhez megfelelő cipő kell.
2017. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!