Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha le akarok fogyni 55-58kg-ró...

Ha le akarok fogyni 55-58kg-ról 50re mennyit kéne sétálnom naponta?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 167cm és kb 55-58kg. Le szeretnék fogyni 50 kilóra. Minden nap sétálok +ba 50-80 percet akkor mennyi idő alatt tudnék lefogyni? (Májusban 63kg voltam, azóta nőttem és fogytam is) Szeptember óta nem mentem 58 fölé, tehát szerintem pont annyit égetek el mint viszek be.

Sétával lehet egyáltalán fogyni?


2017. márc. 4. 12:46
 1/3 Zedricht ***** válasza:
Nem sportolsz semmit? Labdasportok jók lennének, meg a futás/bicikli is. Séta se rossz, de nembiztos, hogy menni fog.
2017. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 óra kocogás jobb,setabol kell 3 ora
2017. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mellanka válasza:
Jól fejlett 12 éves hölgy vagy! Egyél normálisan ha nem akarsz húsz évesen étkezési zavarokkal küzdeni! 22 éves korodig nősz!!! Gondolom normális melleket is akarsz nem akarod hogy a fogyitol ne fejlődjön ki jobban? Egyél sok husit rizst zöldséget..bla bla.. Tudod.. A fiuk jobban szeretik az egészséges sportos csajokat akkor is ha van egy kis husi..mint a vékony sápadt hidrogén boszikat... Puszi
2017. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!