Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 eves vagyok lassan egy eve...

14 eves vagyok lassan egy eve edzek szedek protein powert es keratint is meg persze vitaminokat is. Nem reg vettem AB generatort Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés
Tenyleg hatasos lehet? Es a proteint power jo edzes utanra? Ha valami jobb proteint tudnatok letszi linkeljetek ami meg jo arba is van. Meg a keratinbol melyiket ajanljatok ami tenyleg hatasos es jo arba is van?

2017. márc. 12. 20:01
 1/8 Zedricht ***** válasza:
100%

14 éves vagy és egy normális mondatot nem tudsz leírni.

Keratint nem szedsz, max kreatint.

Ha meg szedsz akkor minek ajánlgassunk?

Inkább egyél rendesen és eddz normálisan.

2017. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyámnak ez a fajta keratin bevált:

[link]

Próbáld ki, többnyire akciósan megszerezheted ilyen oriflémes vagy mi a bánat facebook csoportokban.

Az ab generator is nélkül millióan járkálnak kockahassal, mivel a hasadon lévő zsírtól függ, hogy látszik-e az izom, amit kalóriadeficites étrenddel tüntetsz el.

Neked jó a power protein is.

2017. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem.. akinek van 1 év edzésmúltja, kreatint használ, az nem tudja hogy ez az ab generator cucc egy átverés?:D Troll kérdés?
2017. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kreatin**** Bocsanat felre irtam.
2017. máj. 28. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:

OMG

Ne használjál táp kiegészítőket. Anyukádék pénzét meg pláne ne erre költsd.

2017. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az AB generator az a kocka has gép amit a google most kiadott rá nekem? Mert akkor nevetek.

Kockás hasad nem a hasizom erősítéstől lesz hanem a lepucolt, precíz étrendtől. Egy komoly diéta őrült, kinek a bőrét megcsípni nem lehet egy másodperc edzés nélkül is kockás lehet a hasa. Na ez, ellenben az AB generatorrál már nem vicc.

2017. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szórod jóanyádék pénzét
2017. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj , én 15éves vagyok én is edzek , csak annyi a lényeg hogy legyen egy étrended ha sovány vagy zabálj és edz semmiféle kieg nem kell amúgy is fog rád hús jönni fiatal vagy vagyunk.Ha annyira akarod valamire költeni a pénzed vegyél vitamint meg fehérjét a többi egyenlőre felesleges.
2017. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!