Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrend kiegészítőket/fe...

Milyen étrend kiegészítőket/fehérjét szedjek, ha hasból akarok fogyni és izmot növelni?

Figyelt kérdés

16F

177cm

71kg



2017. ápr. 12. 16:11
 1/4 Zedricht ***** válasza:
Semmit. Döntsd el, hogy fogyni akarsz vagy izmosodni, kettő együtt nem nagyon fog menni max ha nagyon kezdő vagy.
2017. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy csak hasbol fogyás. Nem tudod irányítani, hogy honnan menjen le. Diéta kell és aerob edzések az erősítő edzések mellé és majd lemegy onnan is. De helyi zsírégetés nincs. Nem kell szedni semmit, a kaját tedd rendbe. Mondjuk vitamin az nem árt.
2017. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az étrenden nem igen tudom változtatni a szénhidrát adagot mert cukor beteg vagyok.

A hasból fogyást meg úgy értem hogy ott van a súly felesleg.

Heti 3-4 edzés (kondi terem/ aerobik)

Vitamint és ásványi anyagot szede.

2017. ápr. 12. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy kezdj el vagonszámra ch-t enni. Mellesleg a testépitő diéta pont az összetett ch-t szorgalmazza, amit neked is fogyasztanod kell.
2017. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!