Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiatal testépítő kollégák!...

Fiatal testépítő kollégák! Szülőkkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Biztos ti is megkaptátok már a szülőktől,hogy:

- Miert nem eszel normalis kajakat

- Miert vagy annyit a terembe

-Azok a porok csak felfujnak es amugyis nem fog tole felallni

-Lehulyeznek a normalis dietam miatt es kijavitanak hulye tevhitekre, pl 6utan ne egyel ha fogyni akarsz, meg tejet igyal sokat mert abba van a feherje


Meg van még sok ilyen hülyeseg, es en már nem bírom hallgatni őket. Még én vagyok a hülye szerintük, mikor a leg alapabb baromságokat hordják össze. Hogy lehet nekik elmagyarazni hogy nincs igazuk?



2017. jún. 24. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
57%
Költözz el
2017. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Ha kis tinifiú vagy, akkor nem biztos, hogy már keményen testépítened kéne. Nincs szükség semmilyen porra normális étkezés mellett. Nem vagy versenyző, profi.

Amit te normálisnak, jónak hiszel, az nem biztos, hogy az is. Rengeteg tévinformáció van. Mindenki azt hiszi, hogy ő nagyon ért hozzá, mert vett egy-két port és járt már teremben.

2017. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nekem ezzel nem volt gondom fiatalon, de sok szülőt nem lehet meggyőzni. Sehogy. Majd felnőtt leszel és akkor azt csinálsz amit akarsz, addig meg küzdhetsz velük kevés sikerrel.
2017. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Azt hogy jól csinálom azt az eredményekből látom.

Valamint minden szabadidőmet erre áldozom. Ha nem edzőteremben vagyok akkor valószínűleg olvasgatok a témában. Ezt szeretem.

Szóval nem hinném, hogy én vagyok a hülye.

2017. jún. 24. 13:00
 5/30 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2017. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
4: Az hogy nagyobb, izmosabb lettél még nem jelenti azt is automatikusan, hogy ezt egészségesen és jól érted el.
2017. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Hát ezt már megmondani biztosan nem tudom, hogy egészséges is volt

24es testzsírral kezdtem el és most 17es, az erőszintem meg jelentősen nőtt.

2017. jún. 24. 13:04
 8/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát figyelj, nekem sok rokon/ismerős korházi dolgozó, és a legtöbb ilyen gyúrós anyagtól fehérjeérzékeny, gluteinérzékeny, véres széklet esélyes, persze ha szakszerűen használod, és nem minden szart, akkor nem lessz bajod.
2017. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tápkiegeken élek. Igazából fehérjét csak azért használok hogy a zabot meg tudjam enni, meg mert finom és nem kívánom tőle az édeset.
2017. jún. 24. 13:23
 10/30 A kérdező kommentje:
De amúgy elkanyarodtunk a kérdéstől. Nem az volt a kérdés hogy egészséges e az amit csinálok, de mindenképp jobb szerintem mintha a péntek estéket az árokban tölteném seggrészegen mint a kortársaim...
2017. jún. 24. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!