Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elfogadható naturalban, ha...

Az elfogadható naturalban, ha rendesen fejlődök évek óta és tartom a testzsiromat?

Figyelt kérdés

Nem tudom hány százalék. Mióta kezdtem azóta van egy úszógumi és az maradt. Főleg ott ulepszik meg nekem vagy hogy mondjam.

De ettől független még szeperalt a vállam és csikos az alkarom, szóval egész jól néz ki, mintha alacsony testzsirom lenne. Pólóban, atoetaban nem is látszik, hogy van egy úszógumim.

Fejlodom, növök, eszek rendesen jól érzem magam.

De ez a kis has ami csak ülve látszik kísér engem.

Nem akarok rá menni a szalkasitasra mert felek hogy sok izomot veszítenek. Ekkora izom tömeget alacsony testzsírral nem tudnék megtartani naturalban.

Nem vagyok versenyző, engem és a nőmet nem is zavarja, de így átlag emberek ha látnak a strandon nem fognak trehánynak, lustanak nézni?


2017. szept. 6. 12:32
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
persze! de nyugi a koxosoknak is nagy a belük
2017. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Magadnak és a párodnak kell megfelelni, nem másoknak. Ha te így érzed jól magad, akkor így a jó, le kell tojni, hogy mások szerint mi a tuti.
2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket...

"Nem vagyok versenyző, engem és a nőmet nem is zavarja, de így átlag emberek ha látnak a strandon nem fognak trehánynak, lustanak nézni?"


Ilyen kérdést feltenni.

2017. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!