Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » P90x-et érdemes csinálni? Mik...

P90x-et érdemes csinálni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem jutok el terembe, igy gondoltam itthon formába hozom magam. Jo lehet ez bármire? Fogyni, izmosodni szeretnék. Ha érdemes, akkor a 30 perceset ami intenzivebb ugrálosabb vagy az orasat, ami fokuszáltabb?

2017. nov. 12. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Rákerestem, izmosodni ettől nem fogsz, az qrvaisten.

Nincs elég intenzitás.


Inkább azt ajánlom, hogy vegyél húzódzkodórudat+gimnasztikai gyűrűket otthonra, azon tudsz szépen fejlődni, felsőtestre, (húzódzkodás, tolódzkodás).

Lábra ami a legnehezebb otthon végezhető az az egylábas guggolás, esetleg hátizsákkal.

Persze, egy rendes edzőtermi edzést ez nem közelít meg, de amennyiben nem akarsz egy komolyabb felszerelést beszerezni, ez lenne a legokosabb.

2017. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állóképességre szerintem jó a P90X. Izmosodni jobb, amit az első írt.
2017. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább rá sem keresek! P90X, hm. Ilyen hülyeségek még léteznek is. Miért nem adtak ennek is valami normális nevet, mint room workout vagy bármi.

Ezek semmire nem jók.

Súlyokkal kell edzeni nem bohóckoni ilyen hülyeségekkel.

2017. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem edzettél, akkor nagyon kemény, de messze nem edzőterem szint.
2018. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!